Altınpark Kafe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınpark Kafe Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Altınpark Kafe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Altınpark Kafe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınpark Kafe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altınpark Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altınpark Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Altınpark Kafe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altınpark Kafe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altınpark Kafe Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altınpark Kafe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınpark Kafe Düğün Salonu düğün dışında baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, nişan, kına, piknik, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Altınpark Kafe Düğün Salonu Hakkında

Bursa Osmangazi’de düğünlerinize ev sahipliği yapacak bir düğün salonu arıyorsanız sizi Altınpark Kafe Düğün Salonu’na bekliyoruz!

Uzun zamandan beri mutlu günlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda tatlı telaşınıza ortak olmak bizi sevindiriyor. Düğününüzden önce uzun zaman boyunca doğru düğün salonunu bulabilmek adına uzun süreden beri araştırma yaptığınızı tahmin edebiliyoruz. Artık bu araştırma sürecine bir son vermek istiyorsanız Bursa düğün salonları arasında en beğenilenlerden biri olan Altınpark Kafe Düğün Salonu’nda unutulmaz bir gece sizi bekliyor! Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz gece boyunca ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olarak sadece eğlenmeye odaklanmanıza yardımcı oluyor.

200 ila 300 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda bu kapasite dahilinde gecenize katılacak misafirleriniz için özel oturma düzenleri kurabiliriz. Düğününüz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile görüşmelere katılarak hayal ettiğiniz ortamı aktarabilirsiniz. Mekânımızda bugüne kadar pek çok farklı konseptte düğünü hayata geçirdik. Bu tecrübelere dayanarak istediğiniz ortamı yaratma konusunda kendimize güveniyoruz. Masa ve sandalyelerimizde istediğiniz atmosferi oluşturmaya katkı sağlayacak renk ve desenlerde masa örtüleri ve sandalye giydirmeleri kullanıyoruz. Bu sayede salonumuzda görsel bir bütünlük yakalamış oluyoruz. Sahip olduğumuz gelişmiş ışık ve ses sistemleri sayesinde gece boyunca eğlence hız kesmeden devam ediyor. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız menü tadımlarına katılabilirsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında geleneksel Anadolu lezzetleri arasından damak zevkinize en uygun olanları seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yemekler usta aşçılarımız tarafından özenle hazırlanıyor ve profesyonel ekibimizce misafirlerinize servis ediliyor.

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde unutulmaz bir düğün hayata geçirmek için Altınpark Kafe Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız ve Bursa düğün salonları fiyatları içinde en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken sayfanın üst kısmındaki iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hamitler Mah Teoman Özalp park içi osmangazi/bursa

 • Nasıl gelinir?

  Teoman Özalp Park İçi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Altınpark Kafe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.