Star Palace Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Star Palace Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Star Palace Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Star Palace Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Star Palace Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Star Palace Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Star Palace Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Star Palace Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Star Palace Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Star Palace Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Star Palace Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Star Palace Düğün Salonları düğün dışında açılışlar, nişan, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Star Palace Düğün Salonları Hakkında

Özel gün organizasyonlarınız için aradığınız her şeyi belki de aklınıza hiç gelmemiş olan detayları burada bulacaksınız. Star Palace Düğün Salonları olarak uzun yıllar boyunca düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bu yüne yüzlerce çiftin ve ailenin mutluluklarına şahit olduk. Müşterilerimizin memnuniyetlerini görmek bizi daha da işimize bağladı. Alışılmışın dışında bir organizasyon geçirebilmeniz için her yıl kendimizi yeniliyoruz. Değişen düğün trendi doğrultusunda süslemelerimizi yapıyor sizi farklı tarz salonlarımızdan sunuyoruz.

Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan, sünnet düğünü başta olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz. Bünyemizde 3 farklı salon bulunmaktadır. Bütün salonlarımız son teknoloji ekipmanlarla donanmıştır. Yüksek tavan ve geniş pist olduğundan dolayı rahatça eğlenebileceksiniz. Sınırsız hizmet anlayışımızdan dolayı hayal ettiğiniz ve düşlerinizi süsleyen bir organizasyon geçirebileceksiniz.

Davetli katılım sayınıza göre salonumuzu belirliyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunarak düğün temanıza uygun renkte süslemeler yapıyoruz. Genellikle beyaz masa örtüsü üzerine açık renkler kullanıyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi gibi kutlamalarınızda anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından temaya uygun aksesuar ve dekor temin ediyoruz. Kına tahtını bindallınıza uygun renkte seçerek bir bütün halinde görünebilirsiniz. Kına tahtının yanlarına puflar koyuyoruz arkadaşlarınızla konsept fotoğraflara sahip olabileceksiniz.

Star Palace Düğün Salonları Kepez/ Antalya olarak anlaşmalı olduğumuz kuaförümüzde gelin saçınızı yaptırabilir, gelin arabanızı aksesuar ve süslerimizle renklendirebilirsiniz. Salona ilk girdiğiniz andan itibaren canlı müzik sanatçımız eşliğinde konfetiler ve volkan gösterileriyle ilk dansınızı gerçekleştiriyorsunuz. Profesyonel fotoğrafçımız gün boyu özel karelerinizi yakalayarak 36 poz armağan ediyor. Ayrıca düğününüz süresince video çekimi hizmeti de veriyoruz.

Siz de bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir salonda organizasyonlarınızı yapmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

 • Bilgi İşlem Sorumlusu

İletişim

 • Adres:

  HABİBLER MAH.5604 SOKAK.NO:2 HABİBLER KAPALI PAZAR GÜNEYİ KEPEZ/ANTALYA

 • Nasıl gelinir?

  https://goo.gl/maps/pFXj2N3iJG72 Star Palace Düğün Salonlarına ; Toplu Taşıma Hizmetleri,Özel Araç ve Taksi ile; Havalimanı-Lara mevkii üzerinden 15 km - 20 dakikada ( VML 54 - VML 55A nolu otobüs) , Şehir merkezi Meltem-MarkAntalya AVM üzerinden 7 km - 15 dakikada ( VF 66 - VC 56 nolu otobüs) , Otogar Dokuma üzerinden 7 km - 15 dakikada ( TB72 nolu otobüs ) ulaşım sağlanabilmektedir.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Star Palace Düğün Salonları Yol Haritası

Star Palace Düğün Salonları Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Dudu & Gökhan

Düğün Tarihi: 13.08.2017


Hem Bize Hem Misafirlerimize Güzel Bir Düğün Organize Ettikleri Için Gökhan Ve Dudu Çifti Olarak Teşekkür Ederiz. Unutulmaz Günümüz Sizin Ilgi Ve Alakanız Sayesinde Mükemmel Ve Kusursuz Oldu. Artık Tüm Çevremizede Star Palace Düğün Salonlarını Tavsiye Ediyoruz Tekrar Teşekkürler...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.