İkbal's Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Polatlı, Ankara.

Kapasite Bilgileri

İkbal's Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

İkbal's Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

İkbal's Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İkbal's Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İkbal's Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İkbal's Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. İkbal's Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


İkbal's Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İkbal's Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İkbal's Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İkbal's Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

İkbal's Düğün Salonu Hakkında

Ankara’da hizmet verdiğimiz İkbal's Düğün Salonu’nda hayalini kurduğunuz düğün, kına gecesi, sünnet, doğum günü ve nişan gibi etkinliklerinizi düzenlediğiniz salonumuzda unutulmaz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. İkbal Düğün Salonu Polatlı ailesi olarak A’dan Z’ye her detayı sizin için özenle planlıyoruz.

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe başarıyla hizmet veren bir düğün salonuyuz. Bugüne kadar çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yaparak pek çok çiftin hayatlarının en mutlu anlarına eşlik verdiği tarifsiz mutlulukla şimdi sizin düğününüz için salonumuzu hazırlamak istiyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz.

400 kişilik kapasiteli düğün salonumuzda misafir sayınız doğrultusunda masa ve sandalye düzenimizi oluşturuyoruz. Genellikle beyaz rengin ağırlıklı olarak tercih edildiği ortamımızda isteğinize bağlı olarak farklı tül kullanımlarıyla değişik konseptler oluşturabiliyoruz. Yemekli davetler de verebildiğiniz salonumuzda İkbal’s ürünlerini kullanarak size hizmet veriyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir konsept hayal ettiğinizi ve düğün içeriğinizde nelerin bulunacağını uzun uzun konuşuyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda size uygun bir organizasyon planı ortaya çıkarıyoruz. Düğün süreciniz boyunca sizinle yakından ilgilenerek bir isteğiniz olursa anında yerine getiriyoruz.

Kendi ürünlerimizi kullandığımız yemek ve ikramlarımızı hijyenik bir mutfakta hazırlıyoruz. Düğün öncesi menü tadımı yaparak da kendi menü listenizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firmasıyla çalışarak sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda kendi hayal ettiğiniz hizmeti rahatlıkla alabilirsiniz.

Siz de göz kamaştıran bir davet vermek için tecrübeleri bir ekiple çalışmak isterseniz Polatlı düğün salonları arasında ismimizden başarıyla söz ettirdiğimiz yerimizi ziyarete gelerek bizimle ayrıntıları konuşabilirsiniz. Gelmeden önce sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli oluyor.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:40/C Polatlı/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.