Hayal Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Polatlı, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Hayal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Hayal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Hayal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hayal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hayal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayal Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hayal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayal Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, kına, parti, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Hayal Düğün Salonu Hakkında

Belki de yıllardır beklediğiniz o çok özel düğün gününüz yaklaşıyor. Bu çok özel gün için sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz her detayıyla kusursuz bir düğün daveti hayali kuruyorsanız, bu hayaliniz Hayal Düğün Salonu Polatlı’nda gerçeğe dönüşüyor.

Oldukça ferah bir davet alanında hizmet veriyoruz. Düğün salonumuzda 450 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz. Mekanımızda ağırlıklı olarak saflığı ve birlikteliği temsil eden beyaz rengini kullanıyoruz. Davet alanınıza altın rengi gelin yolu sütunlarının arasından ve kırmızı halıl üzerinde hoş bir giriş yapıyorsunuz. Mekanımızdaki sekiz kişilik beyaz masaları ve şık tiffany saldalyeleri dans pistini ve nikah kürsüsünü kolaylıkla görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Bu sayede düğününüze katılan sevdiklerinizin mutluluğunuza kolayca şahitlik etmesini sağlıyoruz. Yine beyaz renklerin hakim olduğu şık tasarımlı nikah kürsünüzü tüylerle, mevsim çiçekleriyle ve tüllerle süsleyerek hoş bir görüntü yakalıyoruz. Düğün gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilmeniz için de dans pistimizin oldukça geniş olduğunu belirtelim. Ayrıca düğün gününüzde her türlü müzik ve ses hizmetini de sunarak, eğlenceye en iyi yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz.

Düğün mekanınızda zevklerinize ve düğün konseptinize uygun değişimler yapmak isterseniz güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle size yardımcı oluyoruz. Mekan süslemelerinden masa ve sandalye giydirmelerine kadar her detayı sizin için özenle hazırlıyoruz. Ancak dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışma olanağınız da bulunuyor.

Yemekli bir davet vermeyi düşünüyorsanız lezzetli menülerimizi güler yüzlü personellerimizle birlikte şık sunumlarla servis ediyoruz. Düğün gününüz için damak tadınıza göre seçim yapabileceğiniz faklı menü seçeneklerimiz bulunuyor.

Siz de aşkınızı yıllarca çok konuşulacak kusursuz bir düğünle ölümsüzleştirmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Hayal Düğün Salonu Ankara hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şentepe, No:, Kıbrıs Cd. No:73, 06900 Polatlı/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.