Bulut Production

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bulut Production Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Bulut Production Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bulut Production Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bulut Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Bulut Production Hakkında

Yılların verdiği tecrübe, unutulmaz anlar yaratma isteği işimize olan bakışı değiştirdi. Kendimizi geliştirdik ve bu sene organizasyonlara damga vuracağımıza eminiz. Biz Bulut Production Bir Eda Tiyatrosu ekibiyiz. Profesyonel, kaliteli, ilgili hizmet anlayışımızla beraber tüm organizasyon türlerinde hizmet verebiliriz. Siz de özel gününüz için kapımızı çalabilir, taleplerinizi anlatabilirsiniz.

Yıllardır düzenlediğimiz organizasyonlarda sunduğumuz hizmetlerle fark yarattık. Özellikle düğün törenlerinde! Yeni bir hayata başladığınız bugünde Bulut Production olarak hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Görüşmelerde öğrendiğimiz bilgiler ışığında düğünü planlıyoruz. Masada kullanacak masa örtüsünden servis takımlarına, balon renginden masa aksesuarlarına kadar birçok detayı düşünüyoruz. Hayallerinizdeki düğün mekânına uyguluyoruz. Konsept belirlemede önemli olan mekân tercihi farklı öneriler sunmamızı sağlıyor. Eğer kır bahçesinde bir düğün töreni düzenleyecekseniz renkli çiçeklere yer verebilir, ilkbahar konseptinde bir düğün organize edebiliriz.

Sadece dekorasyon konusunda değil, ses ve sahne kurulumunda da hizmet veriyoruz. Son teknolojik ekipmanlarımızla birlikte sahnenin kurulumunu gerçekleştiriyor, gecenin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için son kontrolleri sağlıyoruz. Sesin mekâna eşit olarak dağılmasının yanı sıra sanatçılarında işlerini icra ederken rahat etmesini sağlıyoruz.

Fotoğraf ve video hizmetimiz de bulunuyor. Güne ait değerli anları sizin için ölümsüzleştiriyoruz. Düğün klibi ya da fotoğraf albümüne bizimle birlikte sahip olabilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlara sahip paketlerimizle her bütçeye uygun hizmet verebiliyoruz. Böylece düğün törenlerini istedikleri fiyata organize ederken hayallerinin de gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Hayalinizdeki düğün törenini organize etmek işte bu kadar kolay! Profesyonel bir ekiple beraber unutamayacağınız bir düğün için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, organizasyon ve iletişim bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak hayalinizdeki organizasyona ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz aksesuar ve organizasyon akışı artık Bulut Organizasyon Yalova adresi ile mümkün!

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Mercan Sk. No:3 Çiftlikköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bulut Production Yol Haritası

Bulut Production Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sinem & Ahmet

Düğün Tarihi: 01.05.2020Tecrübeli kaliteli ve güvenilir Bir Marka Bulut ORGANİZASYON

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.