İzmir'deki Butik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:53 dakika

03.01.2020

“Biz küçük bir düğün yapacağız” diyen İzmirli çiftleri böyle alalım! Az kişiyi çağıracağınız bir düğün için çok geniş mekanlarla anlaşmanıza gerek yok. Sizin için birbirinden sevimli, İzmir küçük düğün mekanlarını listeledik!

İzmir küçük düğün mekanları

1- Maya Bistro Hotel Beach

Seferihisar Sığacık’ta yer alan Maya Bistro Hotel Beach ile başlayalım listeye! Sahildeki mekan; plajın hemen yanında, denize sıfır bir noktada bulunuyor. Böylece tüm davetliler müthiş bir manzara eşliğinde eğlenmenin keyfini çıkarıyor.

Otelin 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Salonlarını farklı konseptlere uygun olacak şekilde süsleyebiliyorlar. Bir bakıyorsunuz tam bir balıkçı restoranını andırıyor sonra bir bakıyorsunuz ahşap sandalyeleri ve modern dizaynıyla karşınıza çıkıyor.

Salonun etrafı boydan boya camla kaplı olduğu için açık alanda düğün yapıyormuş hissiyatı da oluşuyor.

Maya Bistro Hotel Beach

2- L' Agora Old Town Otel

İzmir küçük düğün mekanlarından L' Agora Old Town Otel, Konak’ta yer alıyor. 300 yıllık tarihi bir bina restore edilmiş ve mekan şu an o yapının içerisinde yer alıyor. Yani tarihi dokusu kesinlikle görülmeye değer.

Mekanda 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yapının ortasında yer alan organizasyon alanının üstünde açılır kapanır tavan bulunuyor. Hava koşullarının iyi olduğu dönemlerde bu tavanı açıp, düğününüze gökyüzünün eşlik etmesini sağlayabiliyorlar.

Dilerse çiftler ve davetliler düğün günü otelde konaklama imkanı da bulabiliyor.

L Agora Old Town Otel

3- Mygarden İzmir

Şimdi Bornova’daki butik bir düğün mekanıyla devam edelim! Mygarden İzmir, 200-300 kişilik davetli kapasitesine sahip. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler burayı tercih edebilir. Ayrıyeten kapalı salonları da bulunuyor.

Mekan, davetlilere müthiş bir doğa manzarası sunuyor. Alanda bulunan 100’den fazla meyve ağacı sayesinde bol oksijenli bir ortam da yaratmışlar! Ayrıca mekanda yapılan süslemeler, fotoğraf köşeleri ve ikram masaları da çiftlerin çok hoşuna gidiyor.

Mygarden ile anlaşırsanız, balayı odasında konaklama ve sabah kahvaltı hizmetini de fiyat dahilinde alabiliyorsunuz.

Mygarden İzmir

İzmir'in ihtişamlı düğün mekanları da burada: İzmir'in En Lüks Düğün Mekanlar

4- Kouzina

İzmir kır düğünü mekanlarından Kouzina, Balçova’da yer alıyor. Etrafı ağaçlarla çevrili ve yeşillikler üzerinde bir alan oluşturmuşlar. Bu alanda 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Kouzina; düğün paketinde mekan kiralama, süslemeler (seçmeli), canlı müzik, ikramlar ve içecekler, fotoğraf ve kamera çekimi gibi birçok hizmet sunuyor. Ayrıca Düğün.com çiftlerine özel birçok ayrıcalık tanıdığını da belirtelim.

Mekanın kendine ait geniş bir otoparkı da bulunuyor.

Kouzina

5- Ramada Encore

Ramada Encore, 100-200 kişilik davetli kapasitesiyle yeni evlenecek çiftleri bekliyor. Balçova’daki mekanda önce nikah seremonisi yapıp, sonrasında düğün organizasyonuna geçebiliyorsunuz.

Mekanın isteğe göre masa ve bistro düzeni seçenekleri, düğününüze katılacak misafirlerinize özel indirimli oda fiyatları, düğününüze yardım eden yakınlarınıza düğün günü günlük kullanım için bir adet ücretsiz oda, düğün pastası gibi hizmetleri de bulunuyor.

Mekan süslemelerini de çok beğendiğimizi buraya not düşelim.

Ramada Encore

Kokteyl düğünleri için bu mekanları inceleyin: İzmir'de Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

6- Güveç Çatı Restaurant

Çiğli’de küçük düğün mekanı arayan çiftlere Güveç Çatı Restaurant ile mutlaka görüşmelerini öneriyoruz. Burada 200-300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanda yemek servisi yapılıyor ve düğünden önce size seçtiğin lezzetleri tattırıyorlar.

Düğünden sonra mekanın after parti alanını kullanma imkanınız da var. After parti alanında gece 03:00’e kadar müzik devam ediyor ve DJ eşliğinde eğlenebiliyorsunuz.

Mekanda uzun masalar kullanılmış. Davetlilerinin çoğunu arkadaş grupları oluşturacak olan çiftler açısından bu güzel bir oturma düzeni.

Güveç Çatı Restaurant

7- Beliz'i Boutique / Köyce

Urla’nın müthiş doğasına tanık olabileceğiniz Beliz’i Boutique, meyve ve zeytin ağaçlarının arasında yer alıyor. 200 kişiye kadar davetlinin ağırlandığı organizasyonları düzenleyebiliyorlar. Çiftlere de farklı süsleme ve menü çeşitleri sunuyorlar.

Otelin havuz başında organizasyonlar gerçekleşiyor. Ayrıca balkon kısmında da nikah seremonileri düzenlenebiliyor. Burada düğün yaparsanız, otelde konaklama ve havuzu kullanma imkanı da bulabiliyorsunuz.

Ayrıca mekanın kendine ait küçük bir otoparkı da bulunuyor.

Belizi Boutique

8- Tash Mekan

Çeşme’de düğün yapmaya ne dersin? Buradaki otellerden biri olan Tash Mekan, yeni evlenecek çiftlere bu güzel imkanı sunuyor. Otelin bahçesinde, havuz başında düğün, nişan gibi organizasyonlarınızı yapabiliyorsunuz.

Otelin 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yemekli davetlerinizi de düzenleyebiliyorlar. Size menü alternatifleri sunup, düğününüzden önce lezzetlerin tadımını yaptırıyorlar.

Mekan, ulaşım açısından da problem yaşamayacağınız bir noktada. Alaçatı’ya yürüme mesafesinde yer alıyor.

Tash Mekan

9- Marriott Renaissance İzmir

Marriott Renaissance İzmir, Konak ilçesinde yer alıyor. Otelin, organizasyonlar için birbirinden farklı alanları bulunuyor. Açık havada 100 kişilik, kapalı alanda 150 kişilik bir davet alanı mevcut. Açık alanı, davetlilere keyifli bir manzara da sunuyor.

Beş yıldızlı otelde bir organizasyon ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından düğününüz planlanıyor ve organizasyon günü yönlendiriliyorsunuz. Böylelikle yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçilmiş oluyor.

Yemek servisi yapan mekanda, talepleriniz doğrultusunda özel menüler de oluşturulabiliyor.

Marriott Renaissance İzmir

10- Best Western Plus Hotel Konak

Konak’taki bir diğer mekanla sonlandıralım listeyi. Best Western Plus Hotel, 4 yıldızlı hizmet kalitesi sunuyor. Bu mekanda 200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Salonlarında son teknoloji ürünler kullanıyorlar: Wireless internet bağlantısı, projeksiyon perdesi, tepegöz, video player, flipchart, whiteboard, turn hoparlörü.

Otelin bahçesinde düğün yapabileceğiniz gibi kapalı balo salonunu da kullanabiliyorsunuz.

Best Western Plus Hotel Konak

İzmir’deki butik düğün mekanları arasında beğendiklerin olursa, sayfalarından iletişime geçmeyi unutma. Ayrıca davetli sayını mekanla anlaşmadan önce netleştirmeni öneriyoruz. Çünkü mekan kapasitesi ve davetli sayın eşdeğer olmalı!

Düğün Mekanları

Şehrindeki en iyi Düğün Mekanı firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Mekanları

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum