İzmir'de 15 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 15 Mekan

29.04.2020

İzmir'de 15 bin TL'ye 300 kişilik düğün organizasyonu yapabileceğiniz mekanları sizin için derledik! Beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın.

İzmir Uygun Fiyatlı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1484167

İzmir'de uygun fiyata düğün yapabileceğiniz birçok şık düğün mekanı bulunuyor. Bu düğün mekanı arasından 15 tanesini sizin için seçtik. Mekanların tüm fotoğraflarını, hizmet detaylarını ve fiyatlarını incelemek için sayfalarını mutlaka inceleyin. Haydi başlayalım!

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Topkapı Garden Düğün Salonu

Görsel Numarası: D808891

Topkapı Garden Düğün Salonu, Bornova'da yer alıyor ve 9 organizasyon alanıyla hizmet veriyor. Bu alanlar kapasitelerine ve süslemelerine göre farklılık gösteriyor. Mekanda düğün yapan çiftler, firma sayfasında memnuniyetlerini paylaşıyorlar. Buraya fikir vermesi açısından bir çift yorumu bırakmak istiyoruz:

Tuğçe: "Mekanda gerçekleşen düğün organizasyonumuz kusursuz geçti. Görevlilerin bizi düğün süresince yönlendirmeleri çok güzeldi. Ne kadar profesyonel bir şekilde yaklaştıklarını da hizmetleriyle gösterdiler."

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Rüya Vadisi

Görsel Numarası: D1435785

Şık dekorasyonuyla ve ilgi çekici ışıklandırma sistemiyle Rüya Vadisi, Buca'da yer alıyor. Yüksek tavanlı salonlarında 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Mekanın düğün paketinde; gelin saçı ve makyajı, fotoğraf ve HD kalite video çekimi, içinde çelik kasa ve salonu izlemek için televizyon bulunan gelin-damat odası, gelin arabası süslemesi, sinevizyon ve slayt gösterisi, süsleme gibi birçok hizmet bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Rüya Vadisi

İzmir

0232 335 5259

%23 indirim Cumartesi Günleri Her Şey Dahil 13.000 TL Yerine 10.000 TL!

Bahhçe Wedding

Görsel Numarası: D1412460

Uygun fiyatlı Buca düğün mekanlarından bir diğeri deBahhçe Wedding! Yemekli / yemeksiz tüm düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyorlar. Mekanın 2.000 kişiye kadar kapasitesi olan ferah bir alanı bulunuyor.

Genellikle beyaz rengi tercih ettikleri dekorasyonlarında isteğe bağlı olarak organze tüller, ambiyansa uygun çiçek aranjmanları, şamdanlar ve şık servis takımları da kullanabiliyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bahhçe Wedding

İzmir

0232 335 5282

%40 indirim Nikah Organizasyonlarınızda Her Şey Dahil Net %40 İndirim

Bordo Yeşil Garden Alsancak

Görsel Numarası: D1269396

Konak'ta yer alan kır düğünü mekanı Bordo Yeşil Garden; uygun fiyatları, kaliteli hizmeti ve güler yüzlü çalışanları ile dikkat çekiyor. Mekanın iki farklı düğün alanı bulunuyor: Biri tam anlamıyla kır konseptini yansıttıkları açık alanları, bir diğeri ise şık balo salonları! Kır alanlarının kapasitesi 1.100 kişiye kadar çıkabiliyor.

Bordo Yeşil Garden'ın süslemeleri de çok hoş:. Makromelerle donattıkları fonlar, çiçekli gelin takları, balonlarla süsledikleri gelin yolları ve çok daha fazlası!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bordo Yeşil Garden Alsancak

İzmir

0232 335 5834

%50 indirim Hafta İçi Yapılacak Düğün Organizasyonlarında %50 İndirim Sizleri Bekliyor!

Arena Tire

Görsel Numarası: D942368

Arena Tire, bölgesinin en büyük düğün mekanlarından biri. Yani kalabalık bir organizasyon planlıyorsanız Arena Tire'yi mutlaka incelemelisiniz. Dağ manzaralı ve şehir karmaşasından uzak, yemyeşil çimenlerle kaplı alanlarında 3.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dilerseniz kapalı alanları da bulunuyor.

Yemekli bir düğün planlıyorsanız, uzman aşçılarla çalıştıklarını bilmenizde fayda var.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Arena Tire

İzmir

0232 335 5106


Sahra Sultan Düğün Salonları

Görsel Numarası: D1307562

Sahra Sultan Düğün Salonları, Buca'da 2.000 kişilik davetli kapasitesiyle çiftlere hizmet veriyor. Burası sadece uygun fiyatlarıyla değil; farklı lezzetlerin olduğu menülerden müzik organizasyonuna, çevre düzenlemesinden masa düzeni seçeneklerine kadar birçok özelliğiyle de ilgi çekiyor.

Mekan, erken rezervasyon yaptıran çiftlere özel indirimler de sunuyor. Sayfasındaki kampanyalara bakmanızda fayda var.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Havuzbaşı Garden Kısıkköy

Görsel Numarası: D1264376

Havuzbaşı Garden, Gaziemir'de yer alıyor. 1985 yılından bu yana organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Mekan yetkililerinin tecrübesi sayesinde çiftlerin hayallerindeki organizasyonlar en başarılı şekilde gerçekleştiriliyor.

Mekanın 750 kişilik kapalı balo salonu ve 1.500 kişilik havuz başı alanı bulunuyor. Alanların süslemelerinde ağırlıklı olarak beyaz rengini kullanıyorlar.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Değirmenci Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1412547

Buca'da yer alan Değirmenci Düğün Salonu, uygun fiyatlı ve aynı zamanda sarayları andıran bir mekanda düğün yapmak isteyenler için ideal!

Düğün salonunun bünyesinde kapalı ve açık 3 adet davet alanı bulunuyor. Bu alanların her biri dekorasyon ve kapasite gibi yönleriyle birbirlerinden ayrılıyorlar. Yılın her döneminde mekanda organizasyon düzenleniyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Değirmenci Düğün Salonu

İzmir

0232 335 5998


Kristal New Garden

Görsel Numarası: D1305924

Buca'daki uygun fiyatlı düğün mekanlarından Kristal New Garden, etrafı bembeyaz çitlerle ve yemyeşil ağaçlarla çevrili şık bir davet alanına sahip. Bu alanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi var.

Kristal New Garden'ın organizasyon alanı büyük bir titizlikle süsleniyor. Kokteyl ve nikah seremonisi etkinliklerini de düzenleyebildikleri bahçelerinde nikah töreni alanı, sahne ve geniş bir dans pistine de yer veriyorlar. Şık aksesuar, dekor ve çiçeklerle bahçenin her köşesini rengarenk süslüyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kristal New Garden

İzmir

0232 335 5578

%20 indirim %20 İndirimle Kır Nikahı Kampanyası

Aşiyan Palmiye - Aşiyan Antik

Görsel Numarası: D1319867

Aşiyan Palmiye - Aşiyan Antik, Bornova'da yer alıyor. Buraya tüm toplu taşıma ve özel araçlarla rahatlıkla ulaşılabiliyor.

Mekanın 500-750 kişilik, oldukça geniş bir organizasyon alanı bulunuyor. Burası ağaçların arasında, açık bir alan olsa da açılır-kapanır tavan sistemi sayesinde her türlü hava koşulunda kullanılabiliyor. Özellikle her an yağışın olabileceği bahar düğünleri için biçilmiş kaftan!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Carpediem Kır Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1302001

Carpediem Kır Düğün Salonu, Torbalı'da yer alıyor. Yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veren, profesyonel bir çalışan kadrosuna sahipler. Mekanın kır alanında 1.000 kişiden fazla davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyorsunuz.

Beyaz ve tonları olan açık renkleri tercih ettikleri alanlarında, renkli tüller ile sandalye süslemesi yapıyorlar. Şık şamdanlar ve çiçek aranjmanları ile ortamın ambiyansını daha da güzelleştiriyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Güzelbahçe Şamdan Tesisleri

Görsel Numarası: D1335628

İzmir uygun fiyatlı düğün mekanlarından bir diğeri de Güzelbahçe Şamdan Tesisleri! Burası için sadece düğün mekanı dememiz yeterli olmayabilir. Çünkü 6.000 metrekarelik geniş bir alana sahipler ve tesis şeklinde hizmet veriyorlar.

Asırlık palamut ağaçlarının olduğu 750 kişilik kır alanları var. Kır bahçesi haricinde yaklaşık 100-200 kişilik bir kapalı alanları mevcut. Butik organizasyonlar için burayı kullanabiliyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Özyalçın Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1100494

Bornova'da yer alan Özyalçın Düğün Salonu, İzmir'in her noktasından kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir konuma sahip. 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabildikleri açık ve kapalı alanlarıyla hizmet veriyorlar.

Mekanın düğün paketinde; orkestra, davul, gelin saçı ve makyajı, sinevizyon ve slayt gösterimi, kapı girişi gelin ve damat posteri, 8 adet yer volkanı ve 2 adet meşale gibi hizmetler bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Özyalçın Düğün Salonu

İzmir

0232 335 5864


Hanzade Kır Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1333030

Hanzade Kır Düğün Salonu, Gaziemir-Kısıkköy Yolu üzerinde yer alıyor. Yemyeşil çimenler ve ağaçlarla bezeli, yaklaşık 500 kişi kapasiteli bir organizasyon alanları mevcut. Alanda kullanılacak süsleme renklerini mavi, pembe, kırmızı veya beyaz seçenekleri içerisinden siz seçebiliyorsunuz.

Ayrıca mekanın kına gecesi veya after party organizasyonları için değerlendirilebilen butik kapalı salonu da bulunuyor. Bu salonda 50-100 kişi ağırlanabiliyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Hanzade Kır Düğün Salonu

İzmir

0232 335 5018


Grand Ege Düğün Salonları

Görsel Numarası: D874588

Grand Ege Düğün Salonları, Çiğli'de yer alıyor. İzmir uygun düğün salonlarından biri olan mekan, toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla ulaşılabilen bir konuma sahip. Mumlarla süsledikleri gelin yoluyla ve diğer dekorasyon detaylarıyla; 400 kişilik, şık bir alan oluşturmuşlar.

Ayrıca ışık, ses ve sahne sistemlerini son model teknolojik ekipmanlar ile oluşturduklarını da bilmenizde fayda var.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Grand Ege Düğün Salonları

İzmir

0232 335 5879

%33 indirim Yaz Boyunca Hafta İçi Gündüz Her Şey Dahil Nikah Anlaşmaları %33 İndirimle Sadece 2.000 ₺

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum