Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri!

Düğün.com çiftlerine sorduk: Nerede evlendiniz? Düğün mekanınıza nasıl karar verdiniz? İşte cevaplar! Bu arada küçük bir hatırlatma; başlıklardaki isimlere tıklayarak, çiftlerimizin gerçek hikayelerine konuk olabilirsiniz!

Gamze ve Levent

Portaxe benim zaten çok istediğim bir yerdi. Hem boğaz manzarası hem de deniz kıyısında olması beni cezbetti. Mayıs ayı olduğundan mekanın aynı zamanda kapalı bir alanının da olması gerekiyordu; yağmur ihtimaline karşı bir önlem alınmalıydı. Sonuç olarak lokasyonu, yemekleri ve en önemlisi mekanı istediğimiz gibi dekore edebilmemiz seçimimizde önemli kriterlerdi.

portaxe - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Betsi ve Berk

İlk karar verme aşamasında birkaç otelle görüştük. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel'in balo salonunu çok beğendik. Ziyafet Satış Ekibinin samimiyeti, otelin global olarak bilinirliğinin olması, teras manzarası ve otelin balo salonundaki localar kararımızda etkili oldu. Hem terasında verdiğimiz kokteyl manzarasıyla göz doldurdu hem de balo salonundaki localar ile gençler daha çok eğlendi.

Ayrıca yeni bir otel olduğu için alışılmamış ve görülmemiş bir mekan olması misafirlerimizin de çok hoşuna gitti. Sadece daha önce hiçbir tanıdığımızın burada bir davet vermemiş olması ailelerimize isteğimizi anlatırken bizi biraz zorladı. Eğitimli servis personeli ve muhteşem lezzetlere imza atan şefleri sayesinde unutulmaz bir düğün yaşadık. Otel çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederim. Düğünümüzden 2 ay geçmesine rağmen hala servis personelinin samimiyetinin ve yemeklerin lezzetinin bahsi geçiyor.

wyndham grand - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Şule ve Kerem

Düğünümüzü Mihrabat Korusu'nda yaptık Görüşmeye gittiğimizde bizi manzarasıyla adeta büyüledi. Aklımdaki kır düğünü havasını burada yakalayacağımı düşündüm. Bütün misafirlerimiz de bizim gibi ortamın büyüsüne kapıldı.

mihrabat korusu - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Ceyda ve Bahadır

Titanic Business Bayrampaşa'yı seçmemizde şehir içinde olması, nikah salonuna ve evlere yakın olması, 5 yıldızlı nezih bir otel olması, yeni bir tesis olması, alkollü olması, balo salonunun geniş ve ferah olması ve tabii ki bütçeye uygun olması bizim için en önemli kriterlerdi.

titanic bayrampasa - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Şebnem ve Alper

Düğün tarihinden sonra ilk netleşen konu düğün mekanımızdı. Düğünümüz nisan ayında gerçekleşeceğinden hem kapalı hem de açık mekan alternatifi sunan bir mekan seçmek istedik. Açıkçası otel düğünleri bana hep mesafeli ve soğuk gelmiştir. Biz en yakınlarımızla, samimi ve sıcak bir düğün hayal ettik. Nossa Costa bu anlamda bize karar verme kolaylığı tanıdı. Karadan uzaklığı bakımından, hiçbir şeyden rahatsız olmama ve rahatsız etmeme lüksünüz var. Ve her şeyden öte muhteşem bir manzara.

nossa costa - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Aysu ve İsmail

Düğün mekanı seçimimiz bu süreçte en zorlandığımız konuydu. Farklı şehirlerde doğup büyüdüğümüz için düğünün nerede olacağı konusunda çok fikir ayrılıkları yaşasak da tüm detaylarla yakından ilgilenebilmek adına yaşadığımız şehirde bir mekanda yapalım dedik.

Şehir dışından gelecek misafirlerimiz olduğu için tam Anadolu yakasında bir mekanda karar vermek üzereyken arkadaşlarımızın referansıyla Fuat Paşa Yalısı’nı ziyaret ettik ve tamamen fikrimizi değiştirerek düğünümüzü bu büyüleyici yalıda yapmaya karar verdik.

fuat pasa - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Gülse ve Burak

İkimizin de kafasında en başından beri kır düğünü vardı. İstanbul'daki hemen hemen her kır düğünü mekanını inceledik. Bahar Country'nin Secret Garden Bahçe’sini gezerken yemyeşil dağın arkasından batan güneşi gördüğümüzde ise işte burası dedik. Manzarası, bütçemize ve isteklerimize en uygun yer olması Bahar Country'i seçmemizdeki en büyük nedenler oldu.

bahar country - düğün.com Çiftlerinden düğün mekanı Önerileri!

Şehrindeki 1552 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

YY Yasemin Yildiz

Merhaba, Biz Akman Rönesans (Ankara/Konutkent) de evlendik. düğün için harika bir mekan ve misafirlerimiz de her anlamda çok mutlu ayrıldılar (karşılama, yemek servisi, orkestra, fotoğrafçı, güleryüzlü personel, temizlik, şıklık herşey süperdi doğrusu). İşlerinde profesyonel ve başarılılar. Ekibe tekrar teşekkür ederiz:) Sevgiler, Yasemin&Murat;