Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara düğün mekanları içinden kendi alanında en çok tercih edilen düğün mekanlarını sizler için araştırdım. İşte Ankara'daki düğün mekanları!

Aqua Apple Garden

Ankara havuz başı düğün mekanları içinde en popülerlerden biri olan Aqua Apple Garden, açık ve kapalı alanlarıyla farklı kapasite seçenekleri sunan havuzbaşı bir kır düğünü mekanı. Çayyolu bölgesinde yer alan mekanın açık hava kokteyl ve yemekli düğün kapasitesi 1000, kapalı alan kapasitesi ise 375. Standart yemekli ve kokteyl paketlerinin fiyatını ekonomik tutmaya çalışan mekan, paket fiyatlarının içine, menülerin yanı sıra, genellikle tüm süsleme detaylarını ve düğün pastasını dahil ediyor. Fiyatlar hakkında güncel bilgi almak için düğün tarihinizi de belirterek Aqua Apple Garden'dan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

aqua_apple_garden - Süsleme detaylarını ve düğün pastası

Wonders Event & Wedding

Wonders Event & Wedding, Ankara açık hava düğün mekanları içinde kulüp ve davet alanı kategorisine giren bir mekan ve Yenimahalle bölgesinde yer alıyor. Bahçe, havuz, kır, doğa, Anıtkabir ve Kocatepe manzaralı mekanın kapalı alan kapasitesi 300'ken, açık alanda kokteyl kapasitesi 1000'e kadar çıkıyor.

wonders_event - Bahçe, havuz, kır, doğa, Anıtkabir ve Kocatepe manzaralı mekan

Mydonose Weddings & Meetings

Ankara'da düğün mekanları içinde en popüler olanlardan bir tanesi de Mydonose Wedding & Meetings. Bir kapalı alan mekanı olan Mydonose Wedding & Meetings'in yemekli düğün kapasitesi 450, kokteyl kapasitesi ise 700. Üstelik mekanın bu aralar sunduğu müthiş fırsatlar da gözümden kaçmadı. 31 Mart 2015'e kadar yemekli organizasyonlarda kişi başı 50 TL'den, kokteyl organizasyonlarında ise 20 TL'den başlayan fiyatlar sunuyorlar. Ayrıca nikah paketlerinde 2.000 TL, kına gecesi paketlerinde ise 3.000 TL'den başlayan fiyatlarla pazarlığa oturuyorlar. Lafı çok uzatmayıp mekan hakkında yorum yapan Düğün.com çiftlerinden birine bırakmak istiyorum sözü!

  • 9 Şubat 2013'te evlenen Müge bakın ne diyor: "Hayalimdeki muhteşem düğünü yaşatan Hülya Hanım ve ekibine ne kadar teşekkür etsek azdır. Neredeyse bir sene oldu ama hala düğünümüz konuşuluyor. Yemeklerin lezzeti, dekorasyon, müzik hepsi muhteşemdi. Düğün mekanı arayan herkese kesinlikle tavsiye ederim. Bizim gibi aylarca her yeri gezip boşuna yorulmayın."

  • 17 Ağustos 2014'te evlenen Samet Işık ise bir konuda uyarıyor sizi: "Mekan güzel ama anlaşmayı yaparken kendi fotoğrafçınızı getireceğinizden bahsedin. Fotoğrafçıları hem amatör hem de paragöz.

mydonese_wedding - Yemeklerin lezzeti, dekorasyon, müzik hepsi muhteşemdi.

Crowne Plaza Ankara

Altındağ bölgesinde bulunan Crowne Plaza Ankara'nın, yemekli düğün kapasitesi 385, kokteyl kapasitesi ise 500. Düğün paketlerinin içine neredeyse eksiksiz olarak her şeyi dahil ediyorlar:

Düğün pastası, balayı odası, masa ve sandalye süslemesi, gelin yolu, led perde, nikah masası veya kürsü, düğün misafirlerine özel oda fiyatları, düğün menüsü tadımı, özel menü kartı, yıl dönümü yemeği! Bunların hepsi size sundukları düğün paketinin içine dahil.

Paketin detaylarını, fiyatı belirleyecek olan menü ve içecek seçimlerine ayrıca konuşarak birlikte netleştirebilirsiniz. Unutmayın menüde beyaz et / kırmızı et seçimi, limitli / limitsiz, alkollü / alkolsüz içecek seçimi fiyatı en çok belirleyen faktörler arasında.

crowne_plaza - Crowne Plaza Ankara

Büyükhanlı Park Hotel

Çankaya'da yer alan Büyükhanlı Park Hotel, açık ve kapalı alan seçenekleri olan bir havuzbaşı düğün mekanı. Yemeli düğünler için karşılayabildiği kapasite 500 olan mekanın, kokteyl düğünler için kapasitesi 750'ye çıkabiliyor. 1996 yılından beri sektördeki tecrübesini kanıtlayan mekanlardan biri oaln Büyükhanlı Park Hotel'de farklı konseptlerde birçok düğün alanı bulmanız mümkün.

buyukhanli_park_hotel - Havuzbaşı düğün mekanı

Çamlı Bahçe

Ankara yemekli düğün mekanları içinden ekonomik seçeneklerden bir tanesi de tercihinizi restaurant düğünlerinden yana kullanmak. Sincan'da yer alan Çamlı Bahçe de bu seçeneklerden bir tanesi. Restaurant düğünleri her zaman sıcak, samimi bir düğün atmosferi ve lezzetli menüler isteyen çiftlerin tercihi olmuştur. Üstelik Çamlı Bahçe Düğün.com çiftlerine özel %25 indirim uyguluyor. Eğer aklınızda böyle bir düğün varsa bu fırsatı kaçırmayın derim.

camli_bahce - Restaurant düğünleri

Şehrindeki 1704 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.