Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara düğün mekanları içinden kendi alanında en çok tercih edilen düğün mekanlarını sizler için araştırdım. İşte Ankara'daki düğün mekanları!

Aqua Apple Garden

Ankara havuz başı düğün mekanları içinde en popülerlerden biri olan Aqua Apple Garden, açık ve kapalı alanlarıyla farklı kapasite seçenekleri sunan havuzbaşı bir kır düğünü mekanı. Çayyolu bölgesinde yer alan mekanın açık hava kokteyl ve yemekli düğün kapasitesi 1000, kapalı alan kapasitesi ise 375.

Standart yemekli ve kokteyl paketlerinin fiyatını ekonomik tutmaya çalışan mekan, paket fiyatlarının içine, menülerin yanı sıra, genellikle tüm süsleme detaylarını ve düğün pastasını dahil ediyor. Fiyatlar hakkında güncel bilgi almak için düğün tarihinizi de belirterek Aqua Apple Garden'dan fiyat teklifi isteyebilirsin.

rbvpceebhs8sqep7 - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Wonders Event & Wedding

Wonders Event & Wedding, Ankara açık hava düğün mekanları içinde kulüp ve davet alanı kategorisine giren bir mekan ve Yenimahalle bölgesinde yer alıyor. Bahçe, havuz, kır, doğa manzaralı mekanın kapalı alan kapasitesi 300'ken, açık alanda kokteyl kapasitesi 1000'e kadar çıkıyor.

ogvxxvph77pan8hi - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Mydonose Weddings & Meetings

Ankara'da düğün mekanları içinde en popüler olanlardan bir tanesi de Mydonose Wedding & Meetings. Bir kapalı alan mekanı olan Mydonose Wedding & Meetings'in yemekli düğün kapasitesi 450, kokteyl kapasitesi ise 700. Nikah paketlerinde 2.000 TL'den başlayan fiyatlar sunuyorlar.

8tc8vdsyta7w8m25 - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Büyükhanlı Park Hotel

Çankaya'da yer alan Büyükhanlı Park Hotel, açık ve kapalı alan seçenekleri olan bir havuzbaşı düğün mekanı. Yemekli düğünler için karşılayabildiği kapasite 500 olan mekanın, kokteyl düğünler için kapasitesi 750'ye çıkabiliyor.

1996 yılından beri sektördeki tecrübesini kanıtlayan mekanlardan biri olan Büyükhanlı Park Hotel'de farklı konseptlerde birçok düğün alanı bulman mümkün.

wsd4f006oohrjean - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Çamlı Bahçe

Ankara yemekli düğün mekanları içinden ekonomik seçeneklerden bir tanesi de tercihini restaurant düğünlerinden yana kullanmak. Sincan'da yer alan Çamlı Bahçe de bu seçeneklerden bir tanesi.

Restaurant düğünleri her zaman sıcak, samimi bir düğün atmosferi ve lezzetli menüler isteyen çiftlerin tercihi olmuştur. Üstelik Çamlı Bahçe Düğün.com çiftlerine özel %25 indirim uyguluyor. Eğer aklında böyle bir düğün varsa bu fırsatı kaçırma derim.

vcilftygo3hklse1 - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Arven Palas & Terrace

Etimesgut'ta yer alan Arven Palas & Terrace, hem kapalı hem de açık alanda düğün yapacak çiftler için ideal bir mekan. Kapalı alanı yaklaşık 700 kişiye kadar davetli kabul edebiliyor. Açık alanı ise yaklaşık 250 kişilik bir kapasiteye sahip.

Sayfasında Düğün.com çiftlerine özel sunduğu birçok fırsat var. Bunları mutlaka incelemeni ve mekanın diğer fotoğraflarına da göz atmanı öneriyorum.

cfaqb0ceskyk4hip - ankara'daki en popüler düğün mekanları

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Ankara'daki çiftlere deniz vadetmesek de müthiş bir göl manzarası verebiliriz. Daha doğrusu VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi bunu sana ve müstakbel eşine sunuyor.

Sadece göl manzarasıyla da bitmiyor, üstüne bir de havuz başı düğün keyfi yaşıyorsunuz. Bence gayet güzel bir fikir ikisini bir arada sunmak. Ayrıca mekanın kendini açık alanla sınırlamadığını, kapalı alanı olduğunu da belirteyim.

Vilayetler Evi'ni detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Ankara Vilayetler Evi’nde Göl Manzarası Eşliğinde Evlenin

l7a3xhxufvdkzmwy - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Riva Balo ve Nikah Salonu

Yenimahalle'de yer alan düğün mekanının sadece kapalı alanı bulunuyor. Yüksek tavana sahip olan salonda 700 kişi ağırlanabiliyor. Mekanın terası ve geniş bir otoparkı da mevcut.

Ayrıca mekan Düğün.com çiftlerine özel fırsatlar ve anlaşma yapanlara özel dans kursu gibi hediyeler de sunuyor.

cjf427b9i8v7gq5f - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Yess Balo Davet

Gölbaşı'ndaki Yess Balo Davet, açık ve kapalı alanıyla çiftlere hizmet veriyor. Ayrıca davetlilere Mogan Gölü'nün eşsiz manzarasını da sunuyor.

Mekanla yemekli düğün için anlaştığınız takdirde öncesinden sana ve müstakbel eşine yemek tadımı yaptırıyorlar ve dilediğinizi seçebiliyor, menüde değişiklik yaptırabiliyorsunuz.

smwxkkrpt2yizmhr - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Şahhane Gölbaşı Balo ve Düğün Salonu

Bir diğer Gölbaşı'nda bulunan mekan da Şahhane! Mekanın kapalı alanı yemekli ve kalabalık düğünler için bayağı geniş durumda.

Bak firma sayfasında Şahhane'de evlenen gelinlerden Aslıhan şöyle bir yorum yapmış:

"Mekan organizasyon konusunda konuya kesinlikle hakim. Bizim beklentilerimizin üstünde bir düğün oldu. Çalışanlarının hizmetinden ve orkestradan çok memnun kaldık. Gelen konuklarımın da mekandan memnun ayrılmaları güzeldi. Bizimle ilgilenen görevlinin güler yüzlü olması da hoş bir davranıştı ve kesinlikle yeni evlenecek çiftlere tavsiye edeceğim bir mekan diyebilirim."

7bfk5pcbprlhxlns - ankara'daki en popüler düğün mekanları

Şehrindeki 1230 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.