Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:39 dakika

19.11.2019

Ankara düğün mekanları içinden kendi alanında en çok tercih edilen düğün mekanlarını sizler için araştırdım. İşte Ankara'daki düğün mekanları!

ankara'daki en popüler düğün mekanları

1- Aqua Apple Garden

Ankara havuz başı düğün mekanları içinde en popülerlerden biri olan Aqua Apple Garden, açık ve kapalı alanlarıyla farklı kapasite seçenekleri sunan havuzbaşı bir kır düğünü mekanı. Çayyolu bölgesinde yer alan mekanın açık hava kokteyl ve yemekli düğün kapasitesi 1000, kapalı alan kapasitesi ise 375.

Standart yemekli ve kokteyl paketlerinin fiyatını ekonomik tutmaya çalışan mekan, paket fiyatlarının içine, menülerin yanı sıra, genellikle tüm süsleme detaylarını ve düğün pastasını dahil ediyor.

Fiyatlar hakkında güncel bilgi almak için düğün tarihinizi de belirterek Aqua Apple Garden'dan fiyat teklifi isteyebilirsin.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Aqua Apple Garden'da güzel fotoğraflar çektirebilirsin. Ancak mekanla sınırlı kalmamanı, düğün albümünde dış çekim mekanlarına da yer vermeni öneriyorum: Ankara’da Düğün Fotoğrafı İçin İdeal Mekanlar

2- Wonders Event & Wedding

Wonders Event & Wedding, Ankara açık hava düğün mekanları içinde kulüp ve davet alanı kategorisine giren bir mekan ve Yenimahalle bölgesinde yer alıyor. Bahçe, havuz, kır, doğa manzaralı mekanın kapalı alan kapasitesi 300'ken, açık alanda kokteyl kapasitesi 1000'e kadar çıkıyor.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Düğün bütçeni planlarken, davetiye harcamalarını unutma: Ankara Düğün Davetiyesi Fiyatları

3- Mydonose Weddings & Meetings

Ankara'da düğün mekanları içinde en popüler olanlardan bir tanesi de Mydonose Wedding & Meetings. Bir kapalı alan mekanı olan Mydonose Wedding & Meetings'in yemekli düğün kapasitesi 450, kokteyl kapasitesi ise 700. Nikah paketlerinde 2.000 TL'den başlayan fiyatlar sunuyorlar.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Düğün organizasyon firmalarının fiyatlarını araştırdık, ortalama rakamlar çıkardık: Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

4- Salkım Söğüt Kır Bahçesi

Yenimahalle'de yer alan Salkım Söğüt Kır Bahçesi, açık ve kapalı alan seçenekleri olan bir kır düğünü mekanı. Yemekli düğünler için karşılayabildiği kapasite 750 olan mekanın, kokteyl düğünler için kapasitesi 1.000'e çıkabiliyor.

Mekanda 200 araçlık otopark, çocuklar için hazırlanmış özel oyun parkı ve çimlendirilmiş oyun alanı da bulunuyor.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Hala kına mekanını seçmediysen bu yazıyı incele: Ankara’nın Öne Çıkan Kına Gecesi Mekanlarını Listeledik!

5- Çamlı Bahçe

Ankara yemekli düğün mekanları içinden ekonomik seçeneklerden bir tanesi de tercihini restaurant düğünlerinden yana kullanmak. Sincan'da yer alan Çamlı Bahçe de bu seçeneklerden bir tanesi.

Restaurant düğünleri her zaman sıcak, samimi bir düğün atmosferi ve lezzetli menüler isteyen çiftlerin tercihi olmuştur. Üstelik Çamlı Bahçe Düğün.com çiftlerine özel %25 indirim uyguluyor. Eğer aklında böyle bir düğün varsa bu fırsatı kaçırma derim.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Bu arada gelin saçın ve makyajın için araştırma yaptın mı? Yazımıza göz at: Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

6- Arven Palas & Terrace

Etimesgut'ta yer alan Arven Palas & Terrace, hem kapalı hem de açık alanda düğün yapacak çiftler için ideal bir mekan. Kapalı alanı yaklaşık 700 kişiye kadar davetli kabul edebiliyor. Açık alanı ise yaklaşık 250 kişilik bir kapasiteye sahip.

Sayfasında Düğün.com çiftlerine özel sunduğu birçok fırsat var. Bunları mutlaka incelemeni ve mekanın diğer fotoğraflarına da göz atmanı öneriyorum.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Düğün salonu fiyatları neye göre değişir? Bütçeni daha iyi kullanmak için yazıya bak: Düğün Salonları Fiyatları

7- VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Ankara'daki çiftlere deniz vadetmesek de müthiş bir göl manzarası verebiliriz. Daha doğrusu VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi bunu sana ve müstakbel eşine sunuyor.

Sadece göl manzarasıyla da bitmiyor, üstüne bir de havuz başı düğün keyfi yaşıyorsunuz. Bence gayet güzel bir fikir ikisini bir arada sunmak. Ayrıca mekanın kendini açık alanla sınırlamadığını, kapalı alanı olduğunu da belirteyim.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Vilayetler Evi'ni detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Ankara Vilayetler Evi’nde Göl Manzarası Eşliğinde Evlenin

8- Riva Balo ve Nikah Salonu

Yenimahalle'de yer alan düğün mekanının sadece kapalı alanı bulunuyor. Yüksek tavana sahip olan salonda 700 kişi ağırlanabiliyor. Mekanın terası ve geniş bir otoparkı da mevcut.

Ayrıca mekan Düğün.com çiftlerine özel fırsatlar ve anlaşma yapanlara özel dans kursu gibi hediyeler de sunuyor.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Düğün albümün için kime fotoğraf çektireceksin? Bu yazıya bakmadan karar verme: Ankara'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

9- Yess Balo Davet

Gölbaşı'ndaki Yess Balo Davet, açık ve kapalı alanıyla çiftlere hizmet veriyor. Ayrıca davetlilere Mogan Gölü'nün eşsiz manzarasını da sunuyor.

Mekanla yemekli düğün için anlaştığınız takdirde öncesinden sana ve müstakbel eşine yemek tadımı yaptırıyorlar ve dilediğinizi seçebiliyor, menüde değişiklik yaptırabiliyorsunuz.

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Burada da ilgini çekebilecek mekanlar var: Ankara Düğün Salonları ve Fiyatları

10- Mona Wedding & Banquet

Bir diğer Gölbaşı'nda bulunan mekan da Mona Wedding & Banquet! Mekanın alanı yemekli ve kalabalık düğünler için bayağı geniş durumda.

Bak firma sayfasında Mona Wedding & Banquet'te evlenen çiftlerden Ayşin ve Rüstem şöyle bir yorum yapmış:

"Mükemmel bir geceydi. Personel olsun yemekler olsun ilgi alaka olsun harikaydı. Eksiksiz bir gün yaşattılar. Sorunsuz, mükemmel bir düğün yaşamak istiyorsanız kesinlikle Mona Wedding & Banquet'i seçmelisiniz"

ankara'daki en popüler düğün mekanları

Ankara düğün mekanları önerilerimiz bu şekilde. Dilersen hepsine bakıp hoşuna giden mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!