2013'ün En Çok Tercih Edilen Düğün Mekanları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

12.01.2015

2013'te düğünler en çok hangi mekanlarda oldu? 2013 gelinleri en çok hangi düğün mekanları içinde "evet!" dedi! Kır düğünü mekanlarının başı çektiği listeyi sizin için araştırdık ve neden diye sorduk!

Doğa İle İç İçe Kır Düğünleri

Yaptığımız araştırmalara göre, 2013'te çiftler yeni hayatlarına en çok kır düğünü mekanlarında "evet!" dedi. Kır düğünü yapmayı tercih eden çiftlere göre en iyi düğün mekanları, tüm davetlilerle birlikte kendilerinin de özgür ve doğa ile iç içe olabildikleri mekanlardı. Her anlamda rahat edebildikleri, samimi, dileyenin çıplak ayaklarıyla toprağa basabildiği kır düğünü mekanlarını işte tam da bu yüzden tercih ettiler. Kırda düğün yapan çiftlerin bir diğer ortak özelliği taze çiçeklere olan düşkünlükleri, yaratıcı ve özgün tarzları idi.

2013'ün en çok tercih edilen düğün mekanları

Konforlu Otel Düğünleri

2013'te en çok tercih edilen düğün mekanlarından bir diğeri kuşkusuz; konforu seven, garantici çiftlerin seçtiği oteller oldu. Çiftlerimize neden diye sorduk ve birçoğunun kesiştiği nokta otel düğünlerinde her şeyin çok daha organize bir halde gerçekleşiyor olmasıydı. Hayatlarının en özel gününde risk almak istemediklerini söyleyen çiftler için, düğünün her detayıyla ayrı ayrı ilgilenen bir ekip olması ve otellerin en başarılı yemekli düğün mekanları arasında yer alması en cazip noktaydı. Konaklama imkanının ve gün içerisinde düğüne hazırlanabilecekleri bir odalarının olmasının da otelleri tercih etmelerinde etkili olduğunu söylediler. Siz de tercihinizi otellerden yana kullanacaksanız otel düğün fiyatları konusunda fikir edinmek isteyebilirsiniz!

2013'ün en çok tercih edilen düğün mekanları

Eğlencenin Adresi Kulüp ve Davet Alanları

Düğün davet mekanları arasından 2013 yılı boyunca en çok evlenilmek istenen yerlerden bir tanesi de çoğu zaman geniş ve ferah bir özellik taşıyan kulüp ve davet alanları oldu. Çiftler düğün mekanı kategorileri arasından bu tarz bir mekanı seçme sebeplerini eğlence odaklı bir organizasyon istemelerine bağladılar. Dans etmeyi seven, davetlilerinin sosyalleşmesini isteyen, parti tadında bir düğün hayali kuran çiftler gece boyunca sürprizlerle herkesi coşturacak kulüpleri tercih etti.

2013'ün en çok tercih edilen düğün mekanları

Tarihi Mekanda Asil Düğünler

Tarihi düğün mekanları da 2013'te evlenen çiftlerin en çok el sıkıştıkları mekanlardan biri oldu. Çiftler genellikle boğazda düğün mekanları arasından tercih ettikleri tarihi mekanların, büyülü havasından, balo salonlarının ihtişamından etkilenip anlaşmaya imzayı atmışlar. Özellikle de tarihi mekanların bulundukları şehirlerin en güzel noktalarına konumlanmaları, hatta deniz manzarasına sahip olmaları dolayısıyla nikahı dışarıda, düğünü içeride yapabilme imkanı çiftlerin aklını çelmiş.

2013'ün en çok tercih edilen düğün mekanları

Düğün Mekanları

Şehrindeki en iyi Düğün Mekanı firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Mekanları

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

4 yorum

YD

Yasin Demir

30/12/2013

En iyi sünnet düğünü mekanları istanbul Avrupa yardım lütfen


CY

Ceren Yılmaz

09/10/2014

davetli listenizin yaş ortalaması düşük ise kesinlikle kır düğünü derim. ülkemizin de hava durumunun güzelliği ortada. çok düşünmeyin atın kendinizi çimlere derim :)


SA

Sultan Artı

13/10/2014

her kızın hayali kır düğünü


DB

Derya Bal

13/10/2014

ceren benim düşüncem tarihi mekan yapısı olarak daha hoş bir düğün