Torbalı Metropolis Otel

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Torbalı Elia Garden

100 - 625 Kişi
1.500 - 2.000 TL

Torbalı Cactus Garden Wedding & Event

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Torbalı Smyrna Garden Wedding & Event Torbalı

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Torbalı Düş Bahçesi Kır Düğünü

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Torbalı Triliva Park Garden

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Torbalı Çetineller Hotel

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Torbalı Düğün Mekanları

İzmir Torbalı’da çok çeşitli düğün mekanları vardır. Balkon, teras ve panoramik İzmir manzarasına sahip mekanlar mevcuttur. 50 kişiden 2000 kişiye kadar davetlileri ağırlayabilen Torbalı düğün mekanları her yıl pek çok çifte hizmet sunmaktadır. Torbalı düğün mekanları hizmetleri geniş bir yelpazede yer alırken, talep doğrultusunda ekstra hizmetler de verebilmektedirler.

Açılır-kapanır tavan ve ek kapalı alan imkanları sunan pek çok mekanı ile İzmir Torbalı’da alınan önlemler sayesinde dört mevsim organizasyon yapabilirsiniz. Organizasyon sorumlularının desteği ile hazırlık sürecinde çok rahat edebilirsiniz. Aynı zamanda Torbalı düğün mekanları çok bütçe dostudurlar ve her çiftin memnun kalacağı hizmetleri cep yakmadan verebilirler!

Torbalı Düğün Mekanları Fiyatları Neye Göre Değişir?

Torbalı düğün mekanları fiyatları konumun yanı sıra mevsime ve güne göre değişiklik gösterebiliyor. Hafta içi günlerinin hafta sonunda kıyasla daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Torbalı düğün mekanları dört mevsim uygunlardır! Ancak yaz aylarında düğünlere talep daha fazla olduğu için fiyatlar yükselebiliyor. Bütçe dostu bir düğün olmasını isterseniz sonbahar ve kış aylarını tercih edebilirsiniz.

Ek olarak Torbalı düğün mekanları fiyatlarını davetin yemekli ya da yemeksiz olması da direkt olarak etkiliyor. Yemekli davetlerde Torbalı düğün mekanları kişi başı üzerinden fiyatlandırma yapıyorlar. Yemeksiz davetlerde ise mekanlar düğünlere özel direkt olarak toplam bir paket fiyatı sunuyorlar. Daha uygun fiyatlı bir düğün yapmak istiyorsanız yemekli yerine kokteyl davet tercih edebileceğinizin altını çizelim.

Ayıca hatırlatalım ki Torbalı’da düğün fiyatlandırmaları seçeceğiniz menüye göre değişiklik gösteriyor. Yemekli menülerde ana yemeğin nasıl olacağı fiyatı en çok etkileyen faktör. Kırmızı etli menüler, İzmir Torbalı’da yemekli düğünlerde en yüksek fiyatların verildiği davetler oluyor. Yemeksiz davetler menü içeriğinin daha sade olmasından dolayı daha uygun fiyatlılar ve sıklıkla tercih ediliyorlar.

Torbalı Düğün Mekanları Hizmetleri

Torbalı düğün mekanları ilk dans, takı merasimi ve düğün pastası için çeşitli davet alanlarına sahiptir. Girişte karşılama hostesleri ve vale hizmetleri de pek çok İzmir Torbalı düğün yerlerinin hizmetlerinin arasındadır. Şık süslemeleri ile ilgi çekici panoramik İzmir doğa manzarasına nazır düğünler yapabilirsiniz. Her mevsim çok çeşitli hizmetler Torbalı düğün mekanlarında çiftlere sunulmaktadır.

Yemekli düğünlerinizde İzmir Torbalı düğün mekanları gelin ve damada ön tadım fırsatı sunmaktadır. Uzman şeflerle muhteşem menüler hazırlayabilirsiniz. Özel gereksinimli konuklarınıza ayrıca menüler talep edebilirsiniz. İstediğiniz alkollü ya da alkolsüz meşrubatlar arasından seçim yapabilirsiniz. Düğün pastanıza ayrıca isterseniz resim ve yazı da ekletebilir, istediğiniz gibi süsletebilirsiniz.

Torbalı düğün mekanları hem açık hem de kapalı alanlar içermektedir. İzmir Torbalı düğün mekanlarının kapalı alan özelliği gösteren yerleri oldukça havadardır. Açık alanları ise doğayla iç içe bir deneyim sunmaktadır. Tüm önlemlerin alındığı açık hava Torbalı düğün mekanları, çiftlere ayrıca İzmir’in doğa harikalarını ve yeşilin en canlı tonlarını sunmaktadır.

İzmir Torbalı düğün mekanlarında eğlenceli kutlamalar için ses ve sahne sistemi hizmeti verilmektedir. Işıklandırma sistemleri de bulunmaktadır. Pek çok Torbalı düğün mekanında ise jeneratör sistemleri de bulunmaktadır. Ek olarak konforlu ve hijyenik olarak hazırlanmış özel gelin-damat odaları da İzmir Torbalı düğün mekanlarının pek çoğunda verilen oldukça faydalı hizmetlerin arasındadır.

Torbalı Düğün Mekanları Seçen Çiftlere Tavsiyeler

İzmir Torbalı’da düğün mekanı seçerken özellikle hazırlık odanızda jeneratör ve klimanın mevcut olup olmadığına bakmayı hazırlık sürecinizde gözden kaçırmayın! Konuklarınız için de yeterli sayıda park alanı olduğunu kontrol etmek de düğün günü sizi birçok sorundan hızlıca kurtaracaktır. Kapalı alanların havadarlığına, açık alanların ise düzenli olarak temizliğinin yapıldığına emin olabilirsiniz.

Seçtiğiniz düğün yerinin koşullarına göre davetiyenize notlar ekletebilirsiniz. Misafirlerinizin sevgili çocuklarının gelmesine uygun bir yer olup olmadığına emin olup, katılımları uygun olmayacaksa bunu davetiyede önceden belirtmeniz tavsiyemizdir. Konsept bir düğün yapıyorsanız davetiyenizi de buna göre tasarlamanız oldukça şık olacaktır. Aynı şekilde gelinliğinizle damatlığınızı da bu konsepte göre seçerseniz muhteşem bir davet olacaktır!

Her bütçeye uygun Trabzon düğün mekanlarını seçerken müziğin gücünü de unutmayın. Profesyonel DJ hizmetinin yanı sıra ekstra olarak canlı müzik hizmeti de verebilecek düğün mekanlarını da göz önünde bulundurun. Eğlenceye doyum olmasın derseniz de dans ekiplerinden ve özel koreografilerden destek alarak İzmir Torbalı düğün mekanlarında unutulmaz bir akşama imza atın!

Neden İzmir Torbalı Düğün Mekanları?

Torbalı düğün mekanlarının birçok çift tarafından göz önünde bulundurulmalarının sebebi güzel konumları, sunduğu geniş hizmetleri ve her bütçeye uygun oluşlarıdır. İzmir’de düğün yapmak isteyip, olumsuz hava koşullarına karşı önlemlerini almış mekanlar arayan çiftler için Torbalı düğün mekanları uygun seçeneklerin arasında olacaktır. Siz ve davetliler için en uygunu ne olacaksa, aramanızı ona göre yapabilirsiniz.

Unutulmaz olmasını istediğiniz düğün gününüzde altını çizelim ki Torbalı düğün mekanlarının organizasyon sorumlularından destek alabileceksiniz. Her türlü talebinizi yerini getiririken en kaliteli hizmetleri size sunan düğün mekanları arasından seçim yapabilirsiniz. Aklınızda kalan sorulara cevapları almak ve ücretsiz teklifler almak için sitede sıralanmış çeşitli mekanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları