Torbalı Düğün Mekanları ve Fiyatları

İzmir Torbalı'daki düğün mekanlarını incele, sana en uygun olanını seç! Mekanların fotoğrafları, kapasiteleri, fiyatlarına göz at; beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Aksan Garden Kır Düğün Salonu
19
1

Kapasite
100-625 Kişi
Min. Yemekli
350 - 500 TL

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İzmir Torbalı Düğün Salonları

İzmir Torbalı’da düğün yapacaksanız, karşınıza çıkacak olan alternatiflerden birinin düğün salonları olduğunu bilmelisiniz.

Torbalı’da bulunan düğün salonlarının kapasiteleri ortalama 500 kişi civarında. Yani standart bir düğün organizasyonu için ideal genişliğe sahip olduklarını söyleyebiliriz.

Torbalı düğün salonlarına bakarken yüksek tavanlı olmasına özen göstermelisiniz. Davetlilerinizin ferah bir ortamda vakit geçirebilmesi için bu dikkat etmeniz gereken bir konu. Ayrıca salonun kolonsuz olması veya az sayıda kolon bulunması da önemli bir detay. Çünkü çok fazla kolonun olduğu düğün salonlarında, davetlilerin pisti görmesi daha da zorlaşıyor.

İzmir Torbalı düğün salonları çiftlere genelde standart düğün paketleri sunuyor. Bu paketlerin içerisinde ses, ışık sistemleri, masa ve sandalye giydirmeleri, DJ ve ikramlıklar bulunuyor. Düğün paketlerine eklemek istedikleriniz olursa bunlar ekstra ücretlendiriliyor.

Düğün salonları; çiftlere yemekli ve yemeksiz paketler sunuyor. Yemekli paketlerde; içerisinde ana yemek, başlangıç, ordövr tabağı ve tatlının yer aldığı bir menü hazırlıyorlar. Bu menülerin ücretlendirmesi kişi başı rakam üzerinden yapılıyor.

Yemeksiz organizasyon yapmayı düşünüyorsanız, mekanlardan toplam bir fiyat alıyorsunuz. Paket dahilinde sundukları hizmetler ve davetlileriniz için ikramlıklar bu fiyata dahil oluyor.

Torbalı düğün salonu fiyatları, mekana göre de değişiklik gösteriyor. O nedenle beğendiğiniz firmaların sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi almanızda fayda var.

İzmir Torbalı Kır Düğünü Alanları

İzmir Torbalı gibi bünyesinde yeşil alanlar barındıran bir ilçede düğün yapacaksanız, kır alanlarını mutlaka değerlendirmenizi öneriyoruz. Özellikle kalabalık düğünler için kır alanları biçilmiş kaftan. Mekanların kapasiteleri 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Torbalı kır düğünü mekanlarının sunduğu paketlerde; menü, içecekler, düğün pastası, süslemeler, DJ, fotoğraf ve video çekimi gibi temel hizmetler bulunuyor.

Torbalı’daki kır düğünü mekanlarından alacağınız hizmetin bir sınırı olmadığını söyleyebiliriz. Düğününüzde şovlar düzenlenmesini isteyebilir, fotoğraf köşeleriyle dekorasyonun daha da canlandırılmasını talep edebilirsiniz.

Kır düğünü mekanları, genelde çiçeklerle ve tüllerle süsleniyor. Masaların üzerine konulan canlı çiçekler, gelin yolları ve taklar, davetlileri kendilerine hayran bırakıyor.

Torbalı kır alanlarının birçoğunda gün batımı nikahı yapma imkanı da bulabiliyorsunuz. Tam gün batımı saatlerinde, oluşturulan nikah düzeni eşliğinde müstakbel eşinizle birbirinize evlenmek istediğinizi tekrar söylüyorsunuz. Mekanlardan bunu talep ederseniz size uygun alanlar oluşturabiliyorlar.

Torbalı kır düğünü mekanlarında kokteyl ve yemekli menüler sunuluyor. Bu menülerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Mekanların çoğu, anlaşmalı oldukları organizasyon firmasıyla çalışmayı veya organizasyonu kendi bünyelerinde yapmayı tercih ediyorlar. Bu nedenle Torbalı’daki düğün mekanlarına dışarıdan organizasyon firması getirmeyi planlıyorsanız, bu detayı firmayla anlaşmadan önce sormalısınız.

İzmir Torbalı Düğün Otelleri

İhtişamından ödün vermek istemeyen gelin adaylarının düğün mekanı tercihi Torbalı’daki otellerden yana oluyor!

Torbalı’daki otellerin çoğunda hem açık hem de kapalı alan bulunuyor. Mevsime veya dekorasyona göre bu alanlar arasında seçim yapabiliyorsunuz.

Otellerin kapalı balo salonlarının kapasiteleri 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Tabii otelden otele değiştiği de bir gerçek.

Torbalı’da açık havada düğün yapmak isteyen çiftler de otellerin açık alanlarını tercih ediyorlar. Açık alanlarında genelde havuz başında düğün yapma imkanı buluyorlar.

Torbalı’daki otellerde genelde otopark bulunuyor. Düğün organizasyonuna gelen davetliler, bu otoparkı ücretsiz olarak kullanabiliyorlar. Ayrıca vale hizmeti veren oteller de mevcut.

Otelde düğün yapmanın en güzel avantajlarından biri balayı odası imkanı sunmaları oluyor. Torbalı’da anlaştığınız otelde düğününüzü yaptıktan sonra size özel hazırladıkları balayı odasında konaklayabiliyorsunuz. Böylece o yorgunlukla yol çekmek zorunda kalmıyorsunuz.

Ayrıca çiftler Torbalı’daki otellerde düğün yaptığı takdirde, Türk hamamı ve sauna gibi hizmetlerden de yararlanabiliyorlar. Tabii bunu bazı oteller paket dahilinde sunarken bazıları ekstra ücret talep edebiliyorlar.

Torbalı düğün otelleri, çiftlerin yakınlarına da konaklamada indirimler yapıyorlar. Uzaktan gelecek olan davetlileriniz varsa avantajlı fiyatlarla otelde konaklayabiliyor.

Otellerin mutfaklarında da birbirinden güzel lezzetler hazırlanıyor. Hatta dünya mutfağından farklı yemekleri bile davetlilerinize sunabiliyorsunuz.

Torbalı Düğün Mekanları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

İzmir Torbalı düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kişi sayısı geliyor. Düğününüze kaç kişi çağıracaksanız, ona göre bir fiyat çıkarıyorlar.

Düğün mekanı fiyatları, seçeceğiniz menüye göre de değişiklik gösteriyor. Yemeksiz bir organizasyon yapacaksanız, sadece talep ettiğiniz hizmetlerin ücretlerini ödüyorsunuz. Ancak kokteyl ve yemekli menülerde kişi başı rakam üzerinden mekanla anlaşmanız gerekiyor.

Kokteyl menüler yemekli olanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli menülerde ise ana yemek tercihinize göre rakamlar değişiyor. Kırmızı etli menüler, beyaz et sunulanlara göre biraz daha yüksek fiyatlı oluyor.

Torbalı düğün mekanlarından size özel bir konsept oluşturmalarını isterseniz, bu durumda da fiyatlar artıyor. Hatta masa süslemelerinde kullanılan canlı çiçeklerin cinsi bile fiyatların değişmesinde etken oluyor.

Torbalı’daki düğün mekanlarından ekstra olarak talep ettiğiniz dans şovu, havai fişek gibi her hizmet ayrıca ücretlendiriliyor.

Düğün yapacağınız tarih de fiyat konusunda etken. Torbalı’daki düğün mekanlarında hafta içi yapılan organizasyonlar, hafta sonu yapılanlara göre daha uygun fiyatlı oluyor. Ayrıca gündüz düzenlenen düğünler ile akşam saatlerinde yapılanlar arasında da fark olduğunu belirtelim.

Çiftler genelde yaz döneminde düğün yapmayı tercih ediyor. Torbalı düğün mekanlarına yaz aylarında yoğun ilgi olduğu için kışın birçok mekan indirimli fiyatlar sunuyor. Dilerseniz bu alternatifi de değerlendirebilirsiniz.

İzmir Torbalı düğün mekanlarından hoşunuza giden yerler olursa, firma sayfalarından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca firmaların sayfalarından mekan fotoğraflarını da inceleyebilirsiniz.

Torbalı Düğün Mekanları - Sıkça Sorulan Sorular

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları