Lele Events
 • Kapasite
  100 - 1000 Kişi

 • Min. Yemekli
  500 - 750 TL

Lele Events Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Lele Events Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

Lele Events Hakkında

Lele Gardens Mamak Ankara’da 2018 yılından beri varlığını sürdürdüğü kır mekanıyla mutlu anlarınıza ortak oluyor. Mekan, söz ve nişan etkinliklerinizi profesyonel kadrosu, kusursuz hizmeti ve eşsiz güzelliğiyle kutlamanıza olanak tanıyor. Modern ve şık mimarisiyle beğenilerinize hitap eden alanda, gece gökyüzünde bulunan yıldızların altında nişan yüzükleriniz takılsın istiyorsanız tanışmak için sizleri bekliyor olacağız.

Davet Alanları

Park ve göl manzarasının eşlik ettiği alanımıza 1.000 kişi davetli olarak katılabiliyor. Böylelikle uzun davet listenizde yer alan her kişiyi konuk olarak çağırabilir, tüm sevdiklerinizle özel gününüzü kutlayabilirsiniz. Olası hava koşullarını dikkate alıp açılır kapanır tente sistemiyle dizayn ettiğimiz kır bahçemizde her etkinliğinizi kesintisiz devam ettirebilirsiniz. Ayrıca 50 kişilik kapalı after party alanımız da mevcut.

Dekorasyon

Özgünlüğün ve yaratıcılığın ön planda olduğu bohem dekor, nişan alanınızda kullanılan konseptlerden. Bohem estetik anlayışına göre düzenlemelerini yaptığımız kır bahçesinde davetliler için yuvarlak masalar ve aileler, arkadaşlar için de elips masalar kullanılıyor. Beyaz ahşap katlanır sandalyeler ise masaların etrafını donatıyor. Hasır supla, runner, çiçek, şamdan detayları süslemelere bütünlük katıyor.

Ahşap malzemelerden yapılmış ve sıcak, samimi, doğal ortam özelliğini ortaya koyan rustik köşkün merdivenlerinden sahneye uzanan bir gelin yolu bulunuyor. Yol, çiçeklerle bezeniyor ve ilk dansınızı yapmanız için sizleri sahneye uğurluyor. Ankara söz nişan mekanlarından olan davet alanımız, minik aydınlatmalarla ve tüllerle bezeli alan, zarafeti ve iç ısıtan görüntüsüyle mutlu anlarınızı yaşamanız için dekore ediliyor.

Hizmetler

Ankara Mamak nişan mekanlarından olan Lele Gardens, çiftlere hazırlık odası tahsis ediyor. Organizasyon sorumlusu eşliğinde tüm düzenlemeleri yakından takip ediyor. Dışarıdan fotoğraf ve video çekimini gerçekleştirecek firmalarla çalışmanızda sakınca görmüyor. Araçlarınıza park yeri arayarak zaman kaybetmenize müsade etmiyor ve otopark alanını hizmetinize açıyor. Menü tadımı yaptırıp istediğiniz menüyü hazırlama alternatifi sunuyor. Farklı catering şirketleriyle çalışmak isterseniz bu fikrinize saygı gösteriyor.

Yaşamınızda yeni bir evre açılırken tüm güzellikler sizinle olsun ister misiniz? İddiamızı ortaya koyuyor ve sizlere unutulmayacak bir nişan gününü taahhüt ediyoruz. Lele Gardens için fiyat teklifi almak isterseniz bizlere telefon numaramız üzerinden ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu eksiksiz doldurarak ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon:

  0312 963 31 51

 • Adres:

  Karşıyaka Mah.19 Mayıs Bulv. Eyüp Sabri Tuncer Cad. No:276 Mamak/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Lele Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.