Beyaz Köşk Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Köşk Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Beyaz Köşk Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur

Beyaz Köşk Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beyaz Köşk Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 2.000-3.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Köşk Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz Köşk Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Köşk Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, nişan, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Beyaz Köşk Düğün Salonu Hakkında

Beyaz Köşk Düğün Salonu olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyor ve Ankara’da evlenecek olan gelin ve damatlara hizmet veriyoruz. İşini severek ve güler yüzle yapan ekibimizin içerisinde servis elemanlarımız, orkestramız, fotoğrafçımız ve kameramanımız var. Size hizmet vermek için konum olarak Tuzluçayır Mahallesi Beyaz Köşk Düğün Salonu Mamak/Ankara’da yer alıyoruz. Talep olduğu müddetçe salonumuzda düğün haricinde açılış, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, mezuniyet, nişan töreni ve sünnet düğünü gibi diğer organizasyon türlerinde de hizmet veriyoruz.
Salonumuz öyle geniş ki 1500 kişiye kadar konuğu çok rahat bir şekilde ağırlayabiliyoruz. Tüm sevdiklerinizi, dostlarınızı, akrabalarınızı ve tanıdıklarınızı düğününüze çağırabilirsiniz ve herkesi en mutlu gününüzde yanınızda görebilirsiniz.
Salonumuzda 8-10 kişilik dikdörtgen masalarımız ve 8-9 kişilik yuvarlak masalarımız var. Oturma düzenini dilediğiniz şekilde ayarlayabiliriz ve siz de hangi konuğunuzu nereye oturtacağınıza karar verebilirsiniz. Salonumuzda belirli bir konsept yaratmak için sarı duvarlarımızla uyum sağlayan sarı masa örtüleri ve sandalye giydirmeleri kullanıyoruz.
Geniş pistimizde tüm konuklarınızla birlikte gönlünüzce dans edebilir, düğün sonunda ise geniş kadrajlarla aile fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz. Düğün boyunca profesyonel kameramanımız tüm güzel anlarınızı kaçırmadan kayıt altına alıyor.
Mamak’ta bulunan salonumuz Tıp Fakültesi Caddesi’nde yer alıyor. Eğer salonumuz Beyaz Köşk düğün fiyatları hakkında bilgi edinmek ve bizimle iletişime geçmek için tek yapmanız gereken yanda bulunan formu doldurmak. Gerisiniz bize bırakın!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    TIP FAKULTESİ CAD. 15. SOK. NO:2 MAMAK / ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Köşk Düğün Salonu Yol Haritası

Beyaz Köşk Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Metehan

Düğün Tarihi: 30.08.2015


ulaşımı rahat bir mekan toplu taşıma aracı mevcut .Bu mekanın kendine ait otoparkı var 1200 kişilik kapasitesi var garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım ikramlı bir organizasyondu ikramları gayet güzeldi tercih sebebim fiyatının uygun olması hizmet kalitesinden memnun kaldım orkestra ve... devamı 

Çağlar

Düğün Tarihi: 09.08.2015


geniş rahat ve ferah bir mekan 400 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim normalde mekanın kapasitesi 600 kişilik kapalı bir mekan havalandırma klima mevcut gelin odası temiz ve konforlu ikramlı bir organ,izasyondu ve ikramları tazeydi ulaşımı rahat bir mekan toplu taşıma aracı bulunmakta... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.