Mamak ve Altınset Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mamak ve Altınset Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

{Mamak ve Altınset Düğün Salonları} düğün fiyatları ne kadar?

Mamak ve Altınset Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Mamak ve Altınset Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Mamak ve Altınset Düğün Salonları} kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mamak ve Altınset Düğün Salonları 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Mamak ve Altınset Düğün Salonları} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mamak ve Altınset Düğün Salonları düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, kına, piknik, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Mamak ve Altınset Düğün Salonları Hakkında

Tanınan ve Ankara’nı metropol ilçelerinden olan Mamak’ta bulunan konumuyla Ankara düğün salonları arasında faaliyetini sürdüren işletmemiz düğünler dışında diğer özel gün davetlerinizi ve kurumsal etkinlerinizi itinayla organize ediyor. Salonumuzda yemekli yemeksiz fark etmeksizin organizasyonlarınızı yürütebiliriz. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız düğünün ardından çiftelerimiz ve misafirlerinden güzel yorumlar almayı başardık. Bu olumlu yorumlara bir yenisini ekleyen çiftimiz siz olabilirsiniz, işletme olarak bu memnuniyette pay sahibi olmaktan onur duyarız.

Davet Alanları

Düğünlerinize ev sahipliği yapabileceğimiz bir kapalı davet alanımız mevcut. 750 kişiye kadar çıkan kapasitesiyle çok katılımlı davetler için uygun bir salonumuz bulunuyor. Yüksek tavanıyla konuklarımızı ferah bir atmosfere davet eden, kolonsuz mimarisiyle tüm salonu rahatlıkla görebilme imkanı sağlayan mekanımızda konforlu bir ortam sizi bekliyor. Salonumuza ayrıcalık katan diğer özelliğimizse dilediğinizde açık havaya çıkabileceğiniz bir terasımızın bulunması.

Dekorasyon

Sade, modern salon düzenlemesiyle göz kamaştıran Mamak Altın Set Düğün Salonu beyazın saflığı ve zarafetinden yararlanarak dekorasyonumuza yön veriyoruz. Oldukça rahat beyaz yemek sandalyelerimiz, dikdörtgen ve yuvarlak masalarımız oturma düzenimizi oluşturuyor. Masalarımıza pırıltılı açık kahve örtüler seriyoruz. Beyaz runnerlar, gold abajur şamdanlar masa aksesuarlarımızdan. Duvarlarımızdaki büyük kare aynalar salonumuza adım atıldığı ilk anda göze çarpıyor. Sahnemizde beyaz kapitone sandalye, kırmızı örtü ve beyaz çiçeklerle süslenmiş nikah masamız bulunuyor.

Hizmetler

Düğününüzün hazırlık aşamasını, düğüne dair tüm ayrıntıları organizasyon sorumlularımızla iletişimde kalarak herhangi bir zahmet yaşamadan halledebilirsiniz. Aynı şekilde misafirlerinizi lezzetli yemekler eşliğinde ağırlamak için hünerli aşçılarımızın menülerini tadarak damak tadınıza uygun değişiklerin yapılmasını talep etme fırsatını da sunuyoruz. Bunlara ek olarak belirtmek isteriz ki mekanımız haricinde firmalarla, fotoğrafçılarla çalışmanıza mani olmuyoruz, gün sizin gününüz ve dilediğiniz firmayla ortaklık yapmak hakkınız.

Çiftlerimizin kendilerini akıllarından silinmeyecek bir düğün içinde bulması, işletmemizi tercih ettiği için bir hayli memnun kalması için her şey dahil hizmet paketleri hazırlamaya, profesyonelliğimiz ve güler yüzümüzle onları mutlu etmeye odaklanıyor bunun için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret ediyoruz. Ankara düğün salonları fiyatları hakkında değerlendirme yapmaya başladığınızda telefon numaralarımız aracılığıyla bizime iletişime geçerek uygun fiyat seçeneklerimize dair bilgi almayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hüseyin Gazi Mh. Mamak Çarşı İçi Cd. No:62 / A - C

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mamak ve Altınset Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.