Yeşilbayır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeşilbayır Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yeşilbayır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Yeşilbayır Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeşilbayır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeşilbayır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeşilbayır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Yeşilbayır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yeşilbayır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeşilbayır Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeşilbayır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeşilbayır Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, parti, sünnet düğünü, baby shower, nişan, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Yeşilbayır Düğün Salonu Hakkında

Yeşilbayır Düğün Salonu olarak çok uzun süredir varlığımızı devam ettiriyoruz. Konuklarımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunacağından emin olduğumuz ekip arkadaşları ile çalışıyor, müşteri memnuniyetini hep en üstte tutuyoruz. Yeşilbayır Düğün Salonu Mamak’ta bulunması sebebiyle başta orası olmak üzere, Ankara’da evlenecek tüm gelin ve damatların tercih sebebi oluyor. Bunu da mesleğimizi severek yapmamıza bağlıyoruz ve aldığımız güzel yorumlar ile teşekkürler sayesinde daha büyük bir istek ve şevkle çalışmaya devam ediyoruz.

Bunca yıllık tecrübemizi sadece düğün yaparak elde etmedik elbette. Aynı zamanda talep oldukça sadece düğün değil, nişan töreni, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyon çeşitlerinde de aynı özen ve titizlikle hizmet verdik. Vermeye de her zaman devam edeceğiz. Salonumuzun iç dekorasyonu oldukça aydınlık ve beyaz ağırlıklıdır. Masa ve sandalyelerimizde beyaz giydirmeler kullanıyoruz ve açık mavi tülden bağlamalar ile yine aynı renk masa orta örtüsü seriyoruz.

Salonumuzun kapasitesinden bahsedecek olursak yaklaşık olarak 600 – 700 konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Çiftimiz dilerse düğünü yemekli yapabileceğimiz gibi yemeksiz de yapabiliyoruz. Ailenin bütçesine ve tercihine göre menü seçimini ve diğer detayları ayarlıyoruz. Yemek hizmetini bizden alabileceğiniz gibi dışarıdan anlaşma yaptığınız bir catering şirketinden de alabilirsiniz. Her halükârda servisinizi biz yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için tek yapmanız gereken yandaki formu doldurmak. Yeşilbayır Düğün Salonu adresi de oldukça merkezi. Yeşilbayır Mahallesi ile Sağduyu Caddesinin kesiştiği köşedeyiz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yeşilbayır Mah. Sağduyu Cad. 1174 Sk. No:24/D Kayaş,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeşilbayır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.