Dance Floor

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Dance Floor Hakkında

Dance Floor, dünyanın önde gelen tango okulu ile aynı tutkuyu paylaşan birçok yetenekli insanı (çeşitli alanlarda çok başarılı profesyonelleri) birleştiriyor.
Dance Floor bünyesinde Tango eğitmenleri, Bounes Aires'in özgün ruhunu, uygun üslubu öğretir ve ilerlemesine katkıda bulunur.
Dance Floor, tangoyu iki bağımsız ve aktif katılımcı arasında bir diyalog olarak görür (bir erkeğin egemen olduğu fikrine karşı) ve daveti ve kabul kavramını izler. Bu vizyonun temeli, kadınlar için yüksek bir saygıdır.
Vizyonumuz; yaş, vücut tipi ve tarih, kim olursa olsun dans edebilir. Sahne dansçıları sanatlarını izleyiciye sunduklarında tangoya gelen insanlara aittir.
Dance Floor öğretme vizyonu üzerinde büyük bir etki yarattı. Tangoyu öğrenmeye yönelik benzersiz, eğlenceli ve açık bir yaklaşım, onu dünyanın en çok aranan eğitmenlerinden biri yaptı. Motivasyonel sunum, ortaklar arasındaki etkileşim ve hareket analizi ile birleştirilerek tüm dünyada tango dansçılarının hayranlığını hak etmiştir. Bu, dansın başlangıcı ve tango topluluklarının yaratılması için ilham kaynağıydı.

İletişim

  • Adres:

    Alsancak 1471. Sk. No:18 35220 Konak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dance Floor Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.