Dance Floor

E-posta Gönder

Dans Kursları

Kategori

Aliağa, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İzmir

Clavedanceacademy

Dancehall
15

Karşıyaka

Dancehall

Fundamental Dans
15 15 13

Konak

Fundamental Dans

400 TL'den az

Hakkında

Dance Floor, dünyanın önde gelen tango okulu ile aynı tutkuyu paylaşan birçok yetenekli insanı (çeşitli alanlarda çok başarılı profesyonelleri) birleştiriyor.
Dance Floor bünyesinde Tango eğitmenleri, Bounes Aires'in özgün ruhunu, uygun üslubu öğretir ve ilerlemesine katkıda bulunur.
Dance Floor, tangoyu iki bağımsız ve aktif katılımcı arasında bir diyalog olarak görür (bir erkeğin egemen olduğu fikrine karşı) ve daveti ve kabul kavramını izler. Bu vizyonun temeli, kadınlar için yüksek bir saygıdır.
Vizyonumuz; yaş, vücut tipi ve tarih, kim olursa olsun dans edebilir. Sahne dansçıları sanatlarını izleyiciye sunduklarında tangoya gelen insanlara aittir.
Dance Floor öğretme vizyonu üzerinde büyük bir etki yarattı. Tangoyu öğrenmeye yönelik benzersiz, eğlenceli ve açık bir yaklaşım, onu dünyanın en çok aranan eğitmenlerinden biri yaptı. Motivasyonel sunum, ortaklar arasındaki etkileşim ve hareket analizi ile birleştirilerek tüm dünyada tango dansçılarının hayranlığını hak etmiştir. Bu, dansın başlangıcı ve tango topluluklarının yaratılması için ilham kaynağıydı.

İletişim

Onur Yumlu

  • Adres: Alsancak 1471. Sk. No:18 35220 Konak/İzmir

Dance Floor Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!