Diyarbakır Damatlık, Takım Elbise ve Smokin

Kişiye özel damatlık dikimi ile ünlü tasarımcılara sahip Diyarbakır damatlık firmalarını kolayca inceleyip, ücretsiz randevu alın!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Damatlığı Kim Alır?

Düğün hazırlıklarında düğün mekanı ve organizasyon şirketi ayarlanıp gelinlik, takı gibi düğün alışverişleri yapıldıktan sonra damatlık almaya sıra gelir. Damat adayları düğünde giyecekleri kıyafet seçimi konusunda, gelin adayları kadar erken hareket etmezler. Bu konuda kafaları kurcalayan bir konu vardır. Damatlığı kim alacak? Bu sizin ne yapmak istediğinize göre şekillenecek bir konudur. Sonuç olarak, evlenecek olan sizsiniz ve düğün de sizin düğününüz. Dolayısıyla kendinize bir takım zorunluluklar getirerek sınırlar koymamanızı öneririz. Ancak geleneksel olarak, damatlığı kimin aldığını merak ediyorsanız hemen söyleyelim: Gelinliği erkek tarafı, damatlığı ise gelin tarafı alır. Buradaki amaç bu alışverişler sırasında iki ailenin birbirini daha çok tanıması ve kaynaşmasıdır.

Damatlık Nasıl Seçilmeli?

Damatlık modelleri arasında seçim yaparken vücut tipinizi, düğününüzün gerçekleşeceği mekanı, müstakbel eşinizin gelinliğini, düğününüzün konseptini göz önünde bulundurmalısınız. Eğer şık bir otelin balo salonunda evlenecekseniz siyah bir damatlık smokin tercih etmenizi öneririz. Böyle bir tercihte bulunacaksanız, smokin gömleği de edinmelisiniz. Damatlık ayakkabı da kıyafetin ağırlığını yansıtacak şekilde seçilmeli. İnce bağcıklı rugan smokin ayakkabılar ile o gece çok şık görüneceğinize emin olabilirsiniz. Yazın bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız, terletme yapmayacak, sentetik olmayan kumaşlardan hazırlanan bir takım elbise tercih edebilirsiniz. Mesela şık bir kır düğünü için, krem rengi kanvas pantolon üzerine, mavi tonlarda keten bir spor ceket ile tarz bir damat olabilirsiniz. Damatlık seçimine ilişkin daha fazla fikir edinmek isterseniz, ilgili makalemizi de okuyabilirsiniz. Diyarbakır’da damatlık alacağınız firmaları listelemek için, bulunduğunuz sayfadan yararlanabilirsiniz. Firmaların profil sayfalarını ve fotoğraflarını inceleyebilir, beğendiklerinizden ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Damatlık Firmaları

Tüm Şehirler Damatlık Firmaları