Dıyarbakır Çiçekçiler

Gelin buketin ve düğün çiçeklerini kolayca seçebilmek ve özel indirimlerden faydalanmak için Diyarbakır çiçekçilerini bir sayfada incelemeye başla!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Gelinlerin en dikkat çekici aksesuarı olan gelin çiçeği seçilirken, düğünün yapılacağı mevsim koşulları, gelinlik ve düğün teması göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer canlı gelin çiçeği istiyorsanız mevsimine uygun çiçeklerin ne olduğunu bilmeniz gerekir. Böylece çok daha uygun fiyata gelin buketi yaptırabilirsiniz. Örneğin kış için; yıldız çiçeği, gül, lale, derbera, liatris, ortanca, kala zambağı, gelincik, yaz içinse; aslanağzı, gül, şakayık, lale, lisyantus, frezya, ayçiçeği, nergis, zambak, kasımpatı ve zinya çiçeği tercih edebilirsiniz.

Yapay gelin çiçekleri içinse farklı tasarım gelin çiçeklerine göz atmanızı öneriyoruz. Gelinlik ile uyumlu bir gelin el çiçeği yaptırmak için mutlaka anlaşacağınız çiçekçiye gelinliğinizin fotoğrafını ve eğer mümkünse gelinliğinizden bir parça kumaşı götürmeniz en uygun çiçeği yaptırmanız açısından önemli olacaktır. Tabii düğünde kullanılacak renkleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Bu konuda düğün temanızla birebir aynı olan renkleri tercih edebileceğiniz gibi kontrast renk seçeneğinde de bulunabileceğinizi unutmayın. Eğer yaz sezonunda evleniyorsanız size tavsiyemiz gelin çiçeğinizin aynısı olan bir çiçekli gelin tacı tercih etmeniz. Böylece çok daha şık görünebilirsiniz.

Diyarbakır’da bütçenize en uygun gelin çiçeği bulabileceğiniz firmaları bu sayfa üzerinden inceleyebilir ve bu firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ayrıca şehrinizdeki çiçekçilerin indirim fırsatlarını kaçırmamak için de indirim sayfasındaki kampanyaları sık sık takip etmenizi öneriyoruz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler