Abiye ve Nişanlık İstanbul

By Arzu Sönmez

  • Min. Fiyat
    10.000 TL'den fazla

By Arzu Sönmez Özellikler

Minimum Fiyat
10.000 TL'den fazla
Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

By Arzu Sönmez Hakkında

By Arzu Sönmez, Anadolu yakası abiye mağazaları içerisinde nişanlık ve abiye kıyafet alanında sunduğu hizmetlerle öne çıkan bir markadır. By Arzu Sönmez moda evi, tasarımları, güler yüzlü ve tecrübeli kadrosu aracılığıyla nişan elbisenizi ve abiye kıyafetinizi mükemmel bir şekilde tasarlamayı hedefliyor. Nitelikli malzemeleri birinci sınıf el işçiliğiyle harmanlayarak hazırlanan kıyafetlerinizi eksiksiz olarak sizlere teslim ediyorlar.

Deneyim

Arzu Sönmez, İstanbul nişan elbiseleri ,abiye elbise ve gelinlik tasarımı yaparak sektöründe özgünlüğüyle adını duyurmuş ve markalaşmış. Sanat camiasındaki çoğu sanatçının kıyafet tasarımlarını üstlenmiş ve ürettikleriyle moda dünyasında tercih edilen isim olmaya başlamış. By Arzu Sönmez’in deneyimli ekibi, gün boyu üzerinizde taşıyacağınız elbisenizin tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak şekilde hazırlanmasını amaçlıyor.

Hizmetler

By Arzu Sönmez, özel dikimleri ve hazır modelleriyle çalışmasını yürütüyor. Müşterilerine en uygun nişanlık ve abiye elbise seçeneğini sunabilmek onların ne istediğini anlamaya çalışıyor. Uygun tavsiyelerle ve fikir birliği yaparak en uygun tasarımı gerçeğe dönüştürüyor. Ayrıca, hafta sonu hizmetiyle zaman konusunda kısıtlılık yaşayan müşterilerine çözüm sunuyor. Mükemmel görünüşünüzün keyfini sürmek için firmayla en az 15 gün önceden irtibata geçmeniz öneriliyor

Erken iletişim kurmanız sayesinde özel dikim istekleri veya hazır model seçenekleri üzerinden yapılacak tadilat için yeterli süre belirleniyor. Belirlenen süre içerisinde elbiseniz hazırlanıp tam zamanında teslim ediliyor. By Arzu Sönmez markası, piyasanın en kaliteli malzemeleriyle size en yakışanı hazır hale getiriyor. “ İstanbul nişan elbisesi nereden alınır?” sorusuna verilecek en güzel cevabı tasarımlarının farklılığıyla yanıtlamış oluyor.

By Arzu Sönmez, nişanlık mağazaları İstanbul sektöründeki eşsiz tasarımlarıyla marka olmasının yanı sıra müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya dikkat ediyor. Tam zamanında yaptığı teslimatlarıyla müşterilerinin güvenini kazanıyor. Özel günlerinizde ışıldamak için bizlere By Arzu Sönmez iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımıza dair bilgilendirme almak için “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İshakağa Cd. 17/A Yalıköy Mahallesi Beykoz Yalıköy İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    By Arzu Sönmez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.