Abiye ve Nişanlık İstanbul

Gülçin Mutlu Costumiers

Gülçin Mutlu Costumiers Hakkında

A.Ü isletme bölümünden mezun oldu. Ankara Resim ve Heykel Müzesi resim atölyesi çalışmalarının ardından kişisel yağlı boya resim sergisini açtı. Resme, desene ve renklere duyduğu ilgi onun yolunun moda tasarımıyla kesişmesine sebep oldu.

istanbul’da “LLC - Moda Tasarımı” ve Paris’te “instituto Marangoni-Fashion Designers” eğitimlerini aldı. Vakko firmasında desinatör olarak başlayan profesyonel çalışma hayatı, Türkiye’nin önde gelen firmaları için hazır giyim koleksiyon tasarımları hazırlayarak devam etti.
Bu koleksiyonlar yurt içinde çeşitli illerde ve yurt dışında Rusya, italya, Fransa, ispanya, Avusturya gibi ülkelerde yer aldı. Karia firma kurucu ve yöneticiliginin ardından, Duman Sirketler Grubu için yöneticilik ve “Eslina Karop” markası adıyla koleksiyon tasarımları hazırladı.

Farklı çalışmalara imza atmaya devam ederek, tiyatro kostüm tasarım ve uygulamaları yapmaya başladı. Ak Sigorta, Kordsa Global, Ak'la Kara tiyatrosu için kostüm tasarımları, uygulamaları ve organizasyonları yaptı.

2013 yılında kendi ismini tasıyan markasını kurdu.

Çalışmalarına kişiye özel tasarımlar ve hazır giyim tasarımları ile atölyesinde devam etmektedir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bagdat Cad. Yesil Bahar Sk. Girisi, 2A Kat:1 D.:16 Çiftehavuzlar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.