Abiye ve Nişanlık İstanbul

Doridorca

Doridorca Hakkında

14 Aralık 1998 yılında Hisarlı Tekstil ünvanı ile kurulan şirketimiz 01 Ocak 2007 tarihinde Hisarlılar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş şeklinde ünvan değiştirmiş ve siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugünlere gelmiştir. Şirketimizin kuruluşu ile doğan DORİ markası abiye dalında aranılan bir markaya dönüşmüştür. Siz müşterilerimizin isteği doğrultusunda 10 MAYIS 2000 Tarihinde doğan DORCA markamız ise tek parça abiyede özgün çizgisiyle sektöründe yerini almıştır… Amacımız yaşama renk katan mükemmel kalite ve hizmet anlayışıyla üretilen ürünleri, uygun koşullarda sunarak, önder olmayı başarmaktır. Bu amaca ulaşmak için en iyi yolun, müşteririlerimize çalışanımıza, tedarikçilerimize ve bu topluma karşı sorumluluklarımızı bilmek ve yerine getirmek olduğuna inanıyoruz.
Müşterilerimize karşı: Kusursuz bir iş birliği, saygın bir ticaret anlayışla kazandırarak, onları kazanmak önceliğimizdir. Her müşteri bizim için özeldir.
Çalışanımıza karşı: Onurlarına saygı göstermek, değerlerini bilmek, adil olmak, kendilerini güvende hissettirmek kararlılığındayız.
Tedarikçilerimize karşı: Tüm tedarikçilerimizle, karşılıklı çıkarlarımızın gözetildiğinin bilincinde olarak, hakkaniyete uygun biçimde iş yapmak amacındayız.
Topluma karşı: İçinde yaşadığımız topluma ve tüm insanlığa karşı sorumlu olan ve ülke yararına çalışan bir şirket olmaktan ödün vermeyiz.Ve herşeyden once:Tüm faliyetlerimiz, dürüst çalışanları ile en yüce ahlak ve adalet ilkelerine bağlı kalınarak yürütülecektir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Fırın sok. Dori İş Merkezi No:75 Bomanti - Şişli / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Doridorca Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.