Abiye ve Nişanlık İstanbul

Yasemin Organizasyon Abiye

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Yasemin Organizasyon Abiye Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL
Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Hazır model Kiralama

Yasemin Organizasyon Abiye Hakkında

Özel günlerinizde sıra dışı bir görüntüyle tüm hayran gözleri üzerinize toplamak ve güzelliğinizle ışık saçmak için her detayıyla kusursuz bir elbiseye ve içten bir gülüşe ihtiyacınız var. Biz Yasemin Organizasyon İstanbul olarak size özel günleriniz için birbirinden güzel abiye ve nişanlıklar sunuyor, sizi mağazamızdan ışıldayan gülücüklerinizle uğurluyoruz. Şimdi dilerseniz size ürünlerimizden ve hizmetlerimizden kısaca bahsedelim:

Mağazamızda her tarza ve vücut tipine uygun abiyeler ve nişanlıklar bulunuyor. Modellerimizin her birinde el işçiliğinin kusursuz olmasına ve kumaş kalitesine çok önem veriyoruz. Bunun için uzman modacılarla ve alanında tecrübe sahibi terzilerle çalışıyor, her ayrıntıyı özenle düşünüyoruz.

Düğününüzden önce bir kına gecesiyle hem düğün yorgunluğunuzu üzerinizden atmak hem de sevdiklerinizle doyasıya eğlenmek isterseniz, birbirinden güzel kına gecesi elbiselerimizle davetinizde mükemmel görünmenizi sağlıyoruz. Kına gecelerinin vazgeçilmez rengi kırmızı kına elbiselerinden, yine kına gecelerinin favori renklerinden altın rengi ihtişamlı kına elbiselerine kadar her tarzda elbiseyi mağazamızdan bulabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça moda olan rengarenk hint tarzı kına elbiselerinde de oldukça geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor.

Eğer bir after party ile eğlencenizi geç saatlere taşımayı düşünüyorsanız. Klasik abiyelerimizin yanında, kısa ve rahat hareket kabiliyeti sunan birbirinden şık elbiselerimiz de bulunuyor. Hareket ettiğinde hoş bir görüntü sağlayan püsküllü modellerimiz ve fark yaratmaktan hoşlanan gelinlerimiz için beyaz tüylü abiyelerimiz oldukça beğeniliyor. After party elbiselerimizde modernlikle şıklığı bir araya topluyor, gecenin sonuna kadar kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Abiyelerimizin tamamında kiralama hizmeti sunuyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yasemin Organizasyon İstanbul abiye fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz. Biz özel günlerinizde sizi muhteşem bir görüntüye kavuşturmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Üsküdar/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.