• Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Alchera Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Hazır model

Alchera Hakkında

Alchera hikayesine 1963 yılında küçük bir atölyede başladı. İlk mağazasının açıldığı 1975 yılı itibariyle, önce yurt içinde, daha sonra yurt dışında atılan adımlarla büyüyerek, 1983 yılında İnanç Giyim adı altında şirketleşti. 2001 yılına gelindiğinde ise, yakın gelecekte Türk abiye sektörüne yön verecek olan Alchera markası doğdu.

‘Düş Zamanı’ anlamına gelen Alchera, sınırsız yaratma aşkını ve her daim bir adım önde olma hedefini simgelerken; koleksiyonlarının zenginliği, marka hedefi ve hikayesi, Asya ile Avrupa’yı birleştiren köprüyle sembolize eden logosunda hayat buluyor.

50 yılı aşan sektör deneyimini, tasarımlarından kumaşlarına, el işlemesi detaylarından nakışlarına kadar koleksiyonlarının her detayına yansıtan Alchera bugün, 27 ülkede ve Türkiye’nin pek çok noktasında, her sezon tasarladığı 300’ün üzerinde modelle abiye sektörüne yön veriyor.

Müşteri odaklı tasarım anlayışıyla, koleksiyonlarındaki her parçanın mükemmeli ve farklılığı yansıtmasını hedefleyen Alchera; tasarım ve üretim süreçlerinde kendi bünyesindeki tasarımcılar ve mühendislerden oluşan Ar-ge ve Ür-ge ekibi ile birlikte çalışıyor.

Bu sene açmış olduğu e-ticaret sitesi ile artık tüm abiye severler ile buluşuyor. Özel el işlemeli tasarımların yer aldığı Alchera limited koleksiyonundan başlayarak, mezuniyet modelleri, prenses elbiseler, tesettür grupları ve büyük beden modelleri ile her yaşta her kesime hitap ediyor.

Bu senenin suprizi olarak çıkarmış olduğu Mom&Kids; koleksiyonu ile kızı ile 1-1 aynı elbiseyi giymek isteyen, modayı takip eden tüm annelerin dikkatini çekiyor.

‘Her tende her bedende Alchera kadını’ diyerek her kesime hitap eden Alchera modelleri için incelemeye başlayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Düzoğlu Sk. Royal İş Merkezi No:5 Kat.8 Bomonti-Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Alchera Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.