Alchera

E-posta Gönder

Abiye ve Nişanlık

Kategori

500 TL'den az

Min. Fiyat

Hazır Model

Özellikler

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 500 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellik

  • Özellikler Hazır Model

Önerilen Firmalar

Tuay Karaca
92 6

Fatih

Tuay Karaca

2019 İlkbahar/Yaz gelinlik modelleri arasında A kesim ve prenses modelleri ...

Soşo (Songül Seven)
200

Şişli

Soşo (Songül Seven)

Hep gülümseyin!2005 yılından beri Soşo ile çıktığım yolculukta tüm dünya mo...

Deriland Butik
51

Şişli

Deriland Butik

Deriland Butik...

Hakkında

Alchera hikayesine 1963 yılında küçük bir atölyede başladı. İlk mağazasının açıldığı 1975 yılı itibariyle, önce yurt içinde, daha sonra yurt dışında atılan adımlarla büyüyerek, 1983 yılında İnanç Giyim adı altında şirketleşti. 2001 yılına gelindiğinde ise, yakın gelecekte Türk abiye sektörüne yön verecek olan Alchera markası doğdu.

‘Düş Zamanı’ anlamına gelen Alchera, sınırsız yaratma aşkını ve her daim bir adım önde olma hedefini simgelerken; koleksiyonlarının zenginliği, marka hedefi ve hikayesi, Asya ile Avrupa’yı birleştiren köprüyle sembolize eden logosunda hayat buluyor.

50 yılı aşan sektör deneyimini, tasarımlarından kumaşlarına, el işlemesi detaylarından nakışlarına kadar koleksiyonlarının her detayına yansıtan Alchera bugün, 27 ülkede ve Türkiye’nin pek çok noktasında, her sezon tasarladığı 300’ün üzerinde modelle abiye sektörüne yön veriyor.

Müşteri odaklı tasarım anlayışıyla, koleksiyonlarındaki her parçanın mükemmeli ve farklılığı yansıtmasını hedefleyen Alchera; tasarım ve üretim süreçlerinde kendi bünyesindeki tasarımcılar ve mühendislerden oluşan Ar-ge ve Ür-ge ekibi ile birlikte çalışıyor.

Bu sene açmış olduğu e-ticaret sitesi ile artık tüm abiye severler ile buluşuyor. Özel el işlemeli tasarımların yer aldığı Alchera limited koleksiyonundan başlayarak, mezuniyet modelleri, prenses elbiseler, tesettür grupları ve büyük beden modelleri ile her yaşta her kesime hitap ediyor.

Bu senenin suprizi olarak çıkarmış olduğu Mom&Kids; koleksiyonu ile kızı ile 1-1 aynı elbiseyi giymek isteyen, modayı takip eden tüm annelerin dikkatini çekiyor.

‘Her tende her bedende Alchera kadını’ diyerek her kesime hitap eden Alchera modelleri için incelemeye başlayın.

İletişim

İnanç Ulu

İnanç Ulu

  • Adres: Düzoğlu Sk. Royal İş Merkezi No:5 Kat.8 Bomonti-Şişli/İstanbul

Alchera Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.