Abiye ve Nişanlık İstanbul

Dilber Yıldiz Fashion Home

  • Min. Fiyat
    2.000-3.000 TL

Dilber Yıldiz Fashion Home Özellikler

Minimum Fiyat
2.000-3.000 TL
Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel dikim Hazır model Kiralama Hafta sonu hizmet

Dilber Yıldiz Fashion Home Hakkında

Özel günlerin manevi anlamına yakışır şekilde güzel görünmek istiyorsanız Pendik abiye mağazaları arasında yer aldığımız Dilber Yıldız Fashion Home’da birbirinden güzel modellerimizle sizi bekliyoruz.

Güler yüzlü yaklaşımımız, profesyonel kadromuz ve titiz çalışmalarımızla sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimseyerek önceliğimizi daima sizin istekleriniz doğrultusunda belirliyoruz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanarak, giydiğinizde harika görüneceğiniz modeller tasarlıyoruz. Hem hazır hem de özel dikim modellerimizle beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Nişan, kına geceleri, mezuniyetler ve diğer özel günleriniz için modaevimize abiye bakmaya geldiğinizde sizi samimi bir şekilde karşılıyoruz. Eğlencenizin içeriğine dair sizinle uzun uzun konuşmalar yapıyoruz. Çalışmalarımızdan ve hizmet içeriklerimizden bahsederek aklınızda kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Her renk ve tarzda hazır modellerimiz bulunuyor. Bedeninize ve zevklerinize uygun olanları rahatlıkla deneyebilirsiniz. İçinize sinen olursa hemen alabilirsiniz. İsteğiniz özel dikim bir abiyeyse önce vücut ölçülerinizi alarak kalıbınızı çıkarıyoruz. Eğlence mekanınızı, beden ölçülerinizi, zevklerinizi göz önünde bulundurarak abiyenizi tasarlıyoruz. Provalar esnasında ekleme ya da çıkarma yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri de rahatlıkla bize belirtebiliyoruz.

Balık kesim, prenses, a ve düz kesim modellerimizi, farklı renk ve kalitede kumaşlarla bir araya getiriyoruz. Çeşitli yaka stillerimizle de modellerimize göz kamaştırıcı bir hava katıyoruz. Bütçenizi de düşündüğümüz için hem kiralama hem de satın alma avantajlarımızdan yararlanmanızı istiyoruz.

Siz de İstanbul abiye mağazaları arasında yer aldığımız Dilber Yıldız Fashion Home’da siz de hayalini kurduğunuz abiyeye kavuşmak isterseniz hizmet içeriklerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, telefon numarasını ve mail adresini bize ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Batı Mah. Ihlamur Sok. Başaran Apt. No:10, Pendik, İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Dilber Yıldiz Fashion Home Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.