Abiye ve Nişanlık İstanbul

Boutique Brawo

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Boutique Brawo Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Hazır model

Boutique Brawo Hakkında

40 yılı aşkın bir geçmişe sahip İzmir'in ilk butiği olan Boutique Brawo’da çok uzun yıllardır en mutlu günlerinize size eşlik ediyoruz.

Takvimler 6 Nisan 1977 yılını gösterdiğinde Ömer Demirçelik tarafından Karşıyaka’da kurulan butiğimizde insanların ünlülerin üzerinde gördüklerini ev terzilerine diktirerek modayı takip ettiği bir dönemde hazır giyim sürecine geçişinde öncü bir rol oynamayı başararak bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ege Bölgesi'nde açtığımız 16 mağaza ile Hollanda ve Avusturya dahil 98 bayii ile özellikle Bodrum, Kuşadası, Marmaris şubeleriyle dünyanın farklı yerlerinden insanların gardırobuna giriyor ve fark yaratan tasarımlarımızla kalbimizi çalıyoruz. Üstelik sadece kadın giyimi üzerine hizmet vermiyoruz aynı zamanda erkek giyimine yönelik de 2 farklı mağaza açarak toplumun her kesimine hitap ediyoruz.

Boutique Brawo içerisinde ayakkabıdan şapkaya çok farklı kategorilerde ürünlere yer veriyoruz. Tüm bunlara rağmen koleksiyonlarımızda abiyelerin ve gece elbiselerinin her zaman çok ayrı bir yeri oluyor. Geniş model yelpazemiz ve satışta göstermiş olduğumuz başarılarla oldukça fazla tercih ediliyoruz.

Boutique Brawo’nun yolculuğunun bu kadarla sınırlı kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 2001 yılından itibaren ikiz kardeşler Ertaç & Sertaç Demirçelik ile yolumuza devam ediyoruz. Daha az mağaza ancak buna rağmen daha çok çeşit özel ürün ve tasarımları temin etmek anlayışını benimseyerek günlük şıklığı ve ithal abiye ağırlıklı elbise koleksiyonlarından oluşan bir çizgiye yönelmekteyiz. Katılacağınız davete göre ayakkabınızdan küpenize kadar size aklınıza gelebilecek her kombini sunuyoruz. Gereken tadilatlarla da üzerinize uygun bir hale getiriyoruz. Aldığınız modeli özel defterimize kaydederek ve aynı davete gidecek kişilerle pişti olmanızın önüne geçiyoruz.

3. kuşağa geçen İstanbul butikleri arasında yer aldığımız Boutique Brawo hikayemizin kahramanlarından biri olmanız ve ayrıcalıklı hizmetimizden yararlanmanız için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sorumlusu

İletişim

  • Adres::

    Rumeli Cad. No: 57/2 Nişantaşı

  • Haritadaki Konumu

    Boutique Brawo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.