Abiye ve Nişanlık Ankara

Hanzade Altaylı Gelinlik

Hanzade Altaylı Gelinlik
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Hanzade Altaylı Gelinlik Özellikler

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet

Hanzade Altaylı Gelinlik Hakkında

Türkiye’de lüks abiye perakendeciliğini başlatan bir marka olmanın haklı gururunu taşıyoruz. 2019’dan bu yana Hanzade Altaylı Gelinlik çatısı altında dünyanın en ünlü moda markalarını gelin adaylarımızla buluşturuyoruz. Eğer katılacağınız düğün, söz ve nişan davetlerinde herkesin dikkatini çekecek muhteşem bir elbise taşımak istiyorsanız, sizi de Ankara’nın en geniş abiye ve nişanlık koleksiyonuna sahip mağazamıza bekliyoruz.

Deneyim
Hanzade Altaylı olarak butik lüks mağazacılık kavramını Türkiye’yle tanıştırdık. O günden beri Ankara’da davetler için özel elbiseler arayan hanımların gözdesiyiz. Ankara’da bugün 3 mağazayla birden hizmet veriyoruz. Gelinlik tasarımlarımız kadar konuşulan abiye ve nişanlık elbise koleksiyonlarımızı dünya modasını yakından takip ederek hazırlıyoruz. Markamız her geçen gün gelişerek büyüyor ve yakında sizi yeni mağazalarla buluşturmayı hedefliyoruz.


Hizmetler
Ankara Çankaya abiye mağazalarından farklı bir hizmet konsepti ve kreasyonlarla karşınızdayız. Gelinlik modellerimiz ve abiyelerimiz her tarza hitap ederken, bizi tercih eden kadınların her zaman büyüleyici görünmesi için çalışıyoruz. Mağazalarımızda ayrıca nişan, mezuniyet gibi özel davetleriniz için şık gece elbiseleri bulabilirsiniz. Nişan ve nedime kıyafetlerimizi denerken çanta ve diğer aksesuarlarımıza da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Abiye koleksiyonlarımızda taşlı ve parıltılı elbiseler ya da en özel davetlerde tercih edebileceğiniz gece elbiseleri görebilirsiniz. Kısa ve midi elbiselerimiz özellikle mezuniyet kutlamalarında çokça tercih ediliyor. Beyaz, kırmızı ve siyah gibi her kadının dolabında olması gereken abiyelerimizi denemeden mağazamızdan ayrılmayın deriz. Büyük beden elbise tasarımlarımızda da şıklıktan ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Sadece size özel bir abiye ya da nişanlık istiyorsanız, ölçülerinize ve zevkinize özel tasarımlar da yapabiliriz. Özel dikimlerimizde sizinle Hanzade Altaylı bünyesindeki deneyimli terzilerimiz ilgileniyor. Üç terzimiz provalarınızı ve kesim aşamasını yürütürken diğer üç terzimiz de elbisenizin ölçülerinize uygun dikimini sağlıyor. Dikim süreci tamamlandığında ise sizi ince bir işçilikle hayalinizdeki o mükemmel gece elbisesine ya da nişanlığa kavuşturuyoruz.

Ek Hizmetler
Gelinlik, abiye ve nişanlık elbiselerimizi geniş bir ürün yelpazesinde sunuyoruz. Özel bir davete hazırlanırken daha pek çok şeye ihtiyaç duyabileceğinizin bilincindeyiz. Bu nedenle duvaktan pelerine ve taç, eldiven, bolero gibi gelinlik aksesuarlarına da kreasyonlarımızda yer verdik. Sade bir törenle ve kutlamayla dünyaevine girmek isteyen gelin adaylarımıza ise zarif nikah elbiselerimizi denetiyoruz.

Büyük beğeni toplayan Ankara abiye nişanlık markalarından biri olarak özel davetlerinizde ilk tercihiniz olmayı seviyoruz. Hanzade Altaylı’da her zaman en şık tasarımları en kaliteli işçilikle bulabilirsiniz. Gelinlik ve abiye koleksiyonlarımızla sizi en özel günlerinize hazırlıyor ve modern kadınların hayatını kolaylaştırıyoruz. Randevu ve detaylı bilgi için sayfadaki formumuzu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    G.O.P Mah. Arjantin Cad. 15/2 Çankaya/ANKARA

  • Haritadaki Konumu

    Hanzade Altaylı Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.