Abiye ve Nişanlık Ankara

Nil Evgar

  • Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL

Nil Evgar Özellikler

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel dikim Hafta sonu hizmet

Nil Evgar Hakkında

Nişan gününüz heyecanlı mısınız? Peki, hayalinizdeki elbiseyi buldunuz mu? Eğer hala düşlediğiniz abiyeyi bulamadıysanız Nil Evgar Ankara adresinde sizin için özel olarak tasarlasın. Kişiye özel olarak tasarladığımız abiyeler özgün tasarıma sahipler. Büyüleyici bir görünüme kavuşabilmeniz için çalışıyor, modellerimizle de göz dolduruyoruz. Bu butikte hayallerin sınırı yok. İstediğiniz modeli getirin, sizin için yaratalım.

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla beraber karşınıza oturuyor, düşlediğiniz görünümü dinliyoruz. Tarzınızı anladıktan sonra abiyenizi tasarlamaya başlıyoruz. Belki nişan gününüz belki de özel bir davet için kapımızı çaldınız, organizasyonunun mekânı elbise seçiminde büyük bir öneme sahip. Birçok model öneriyor, vücut tipinize en uygun modeli belirlemeye çalışıyoruz.

Provalarda elbiseyi şekillendiriyor, son provada artık nihai görünüme ulaşıyoruz. Son düzenlemeleri yaparak elbiseyi zamanından önce teslim ediyoruz. Abiye modellerimizi merak ediyorsanız butiğimizi ziyaret ederek daha önce yaptığımız çalışmaları da görebilirsiniz. Uzun ve kısa modellerin yanı sıra kabarık ve balık olmak üzere birçok çeşitli abiye modeline sahibiz. İddialı olmak isteyenler için taş işlemeleri, romantik bir görünüm elde etmek isteyenler için ise dantelli gelinlikler sunuyoruz. Gelinlik aksesuarlarını da unutmuyoruz. Duvak, saç tokası modellerimizi de kişiye özel olarak hazırlıyoruz.
Özel günler iç
in Nil Evgar önderliğinde Ankara abiye firmaları arasında yer alıyoruz. Üstelik gelinlik hizmetimiz de bulunuyor. Eğer hayalinizdeki gelinliği diktirmek için bizim kapımızı çalacaksanız uzun süre önceden iletişime geçmelisiniz. Her zaman programımız oldukça yoğun oluyor.

Siz de abiye sektöründe deneyimli bir firmayla çalışmak istersiniz değil mi? Hem de güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sayesinde kendinizi rahat hissedebileceksiniz. Hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için Ankara’da abiye mağazaları arasından Nil Evgar iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. 5/5, 06700 Çankaya/Ankara

  • Haritadaki Konumu

    Nil Evgar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.