Abiye ve Nişanlık Ankara

Grup Yaprak Mağazaları

  • Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Grup Yaprak Mağazaları Özellikler

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Hazır model Hafta sonu hizmet

Grup Yaprak Mağazaları Hakkında

Mutlu birlikteliğiniz için ilk adımları atacağınız organizasyonlar için abiye veya nişanlık arayışındaysanız, Grup Yaprak Mağazaları, sayısız seçenek ve kaliteli ürünler ile karşınızda! Sektörün önde gelen markalarını bir arada toplayan ve her beklenti, istek ve ihtiyaca en iyi şekilde yanıt veren Grup Yaprak Mağazalarını kısaca tanıtmak gerekirse;

Sektörde uzun yıllardır aktif olarak faaliyet gösterdikten sonra kazandığı tüm tecrübe ve bilgi birikimini 1997 yılında Grup Yaprak Mağazaları adını verdiğimiz giyim mağazasına taşıdık. Kadın giyim olarak Türkiye’nin en seçkin ve en çok tercih edilen markalarını bünyemizde topladık. Modayı yakından takip ederek en çok tercih edilen ürünleri ve en yeni trendleri mağazamızda bulundurduk. Sağladığımız her hizmette kaliteye önem verdik, farklı kültür ve zevklere hitap ettik. Daha iyi olmak için kendimizi sürekli geliştiriyor, araştırmaya, sorgulamaya ve daha verimli olmak için çabalamaya özen gösteriyoruz. Ankara’da güvenilir, maliyetli ve kaliteli bir hizmet anlayışını konuklarımızla buluşturacağımızdan eminiz.

Gelin adayları için abiye, nişanlık ve gelinliğin birçok modelini mağazamızda sergiliyoruz. Farklı tarz ve konseptteki çeşitleri beğeninize sunuyor, kendinizi farklı farklı kombinlerle hayal etmenizi sağlıyoruz. Bununla birlikte ihtiyacınız olan tüm aksesuarları da pek çok alternatif ile sunuyoruz.

Yaprak Mağazası Ulus’ta, evlilik yoluna giren hem gelin hem de damat için tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir hizmet veriyor. Birçok damatlığın da bulunduğunu ve çiftlerimizin çeşitli kampanyalardan da yararlanabileceklerini belirtelim. Sektörün en iyi markaları, sizleri bekliyor!

Mutluluğunuzun mimarı olmak ve özel günlerinize hazırlanırken ilk tercihiniz olmak istiyoruz. Eğer siz de kaliteli bir hizmet alacağınıza inanıyorsanız ve Grup Yaprak Mağazaları’nın imkânlarından yararlanmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Anafartalar Çarşısı 1. Kat No:130- 131- 134 - 135 Ulus

  • Haritadaki Konumu

    Grup Yaprak Mağazaları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.