Abiye ve Nişanlık Ankara

Besim Giyim

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den az

Besim Giyim Özellikler

Minimum Fiyat
2.000 TL'den az
Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Hazır model

Besim Giyim Hakkında

Besim Giyim, 1974 yılında Besim İnanoğlu tarafından kurulmuştur. Ismarlama terzilik, yani kişiye özel dikim ile ticaret hayatına başlayan firma, 1982 yılında perakende mağazacılık sektörüne girmiştir. Sincan’da açılan ilk mağazamız olan “Butik Besim”, seçkin markaların kaliteli ürünlerini özenle seçerek müşterilerine “doğru fiyat” stratejisi ile sunmayı kendisine hedef edinmiştir. Şu anda Ankara’daki 5 mağazası ile hizmet vermeye devam eden firmamız, ilk gün kendisine belirlediği hedef doğrultusunda ilerlemektedir.
Departmanlı mağaza anlayışının Ankara’daki öncülerinden olan firmamız, bünyesinde kadın, erkek, çocuk ve genç giyim reyonlarını barındırmaktadır.
Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerinizde de yanınızda olan Besim Giyim, abiye reyonlarında gece elbisesi, bindallı ve nişanlık gibi ürün gruplarına yer vermektedir. Özel günlerin özel ilgi gerektiğinin bilincinde olan firmamız, abiye reyonlarında kişiye özel tadilatları usta terzileri sayesinde titizlikle yapabilmektedir. Türkiye’nin önde gelen abiye markalarının güncel koleksiyonlarından seçilen ürünler Besim çatısı altında sizleri beklemektedir.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Mahallesi Öncü Sokak No:4 Sincan

  • Haritadaki Konumu

    Besim Giyim Yol Haritası

Besim Giyim Yorumları (3)

Meyra & Baha

Düğün Tarihi: 07.09.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Tekstilin tek adresi desem yeridir, evet satis sonrasi bile aksine daha cok ilgilenen ekibe ve basta sefika hanima tesekkurler iyi ki varsiniz

Derya & Savaş

Düğün Tarihi: 24.07.2016

çalışanları sundukları hizmetle mükemmel

Nesli & Selman

Düğün Tarihi: 22.07.2016

Düğün.com üzerinden anlaştı

Tek kelimeyle harika. Tüm şık, güncel abiyeler bu mağazada. Güleryüzlü ve deneyimli çalışanları her konuda yardımlarını sonuna kadar sürdürmekte ve size yakışacak en şık kıyafeti itina ile seçiyorlar.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.