Sivas Sosyal Tesislerde Düğün

Sivas sosyal tesisleri; şık bir ambiyansta, bütçesini sarsmadan düğün yapmak isteyen çiftleri bekliyor! Şehrindeki en iyi sosyal tesislerin sayfalarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi al.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sivas Sosyal Tesislerinde Düğün

Sivas’ta uygun fiyatlı düğün mekanı arayan çiftler, tercihlerini sosyal tesislerden yana kullanıyorlar. Öğretmenevleri, kültür merkezleri ve diğer sosyal tesisler çiftlere kapılarını açmış durumda.

Sivas’taki sosyal tesislerin birçoğu oldukça geniş alanlara sahip. Neredeyse 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilecek kapasiteleri var. Tabii daha küçük düğün organizasyonları için de 300-400 kişilik mekanlar bulunuyor.

Sivas sosyal tesislerinde düğünlerin yanı sıra nişan ve kına gecesi organizasyonları da düzenlenebiliyor. Özellikle hafta içleri bu organizasyonlara ev sahipliği yapıyorlar. Siz de iki organizasyonunuzu birden aynı sosyal tesiste yaparak, indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Sosyal tesislerin açık ve kapalı alanları bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime göre bu alanlardan dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz. Hatta Sivas’taki bazı sosyal tesislerde havuz başı alan bulma imkanınız bile var.

Düğün tarihinizi belirlemişsinizdir diye tahmin ediyoruz. Peki ya düğün saatiniz belli mi? Eğer sosyal tesiste düğün yapacaksanız, gündüz mü yoksa akşam mı düğün yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Birçok düğün mekanında sadece akşam saatlerinde düğün yapılırken, sosyal tesisler gündüz organizasyonu yapma fırsatı da sunuyor.

Sosyal tesislerin mekan süslemelerinin de gayet şık olduğunu belirtelim. Sivas’taki tesislerin birçoğu sandalye süslemelerinden masa üstü aksesuar yerleştirmelerine kadar her detayı büyük bir titizlikle yapıyorlar.

Sosyal Tesiste Düğün Yapmanın Avantajları

Daha önce de belirttiğimiz gibi sosyal tesiste düğün yapmanın en büyük avantajı, mekanların uygun fiyatlar talep etmesi oluyor. Yani gayet şık bir ortamda bütçeniz sarsılmadan düğününüzü gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sivas sosyal tesislerinde yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonları yapılabiliyor. Yani size herhangi bir seçeneği zorunlu kılmıyorlar. Ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir yemekli menü seçebilirsiniz. Davetlilerinize sadece kuru pasta, çerez gibi ikramlıkların sunulmasını da talep edebilirsiniz. Tercih sizin.

Eğer yemekli düğün yapmak isterseniz, sosyal tesislerdeki yetkililerle önceden görüşüp menü tadımı yapabiliyorsunuz. Bu da davetlilerinize sunacağınız yemeklerin lezzetini önceden öğrenmeniz ve içinizin rahat etmesi açısından önemli bir konu.

Sivas’taki sosyal tesislerde, organizasyonla baştan sona ilgilenen ekipler oluyor. Siz sadece mekanla anlaşıyorsunuz; düğün giriş anınızdan ilk dansınıza, pasta kesme seremonisinden takı törenine kadar her anı onlar planlıyor. Bu ekip, düğün günü hep sizin yanınızda oluyor.

Sosyal tesislerin bünyesinde çalışan fotoğraf ekipleri de oluyor. Böylece dışarıdan bir fotoğrafçıyla anlaşmak durumunda kalmıyorsunuz. Düğününüzün her anını kayıt altına alıp, kısa bir süre içerisinde bu görüntülerin ve fotoğrafların hepsini size ulaştırıyorlar.

Sivas Sosyal Tesislerinde Düğün Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle şunu belirtelim ki Sivas sosyal tesislerinde fiyatlandırmalar kişi başı rakam üzerinden yapılıyor. Yani düğününüze gelecek davetli sayısı arttıkça ödeyeceğiniz rakam da aynı oranda yükseliyor. O nedenle önceden davetlilerinizi arayıp net olarak gelip gelemeyeceklerini öğrenmenizde fayda var.

Hafta içi düğünlerinin hafta sonu yapılanlara göre, gündüz düğünlerinin de akşam organizasyonlarına göre daha uygun fiyatlı olduğunu da belirtelim.

Sosyal tesislere, çiftler tarafından yoğun ilgi oluyor. Bundan dolayı ne kadar erken rezervasyon yaparsanız, o kadar şanslısınız demektir. Mekanlarla anlaşma işini son zamanlara bırakırsanız, istediğiniz tarihte boş olan yer bulmakta zorlanabilirsiniz.

Sivas sosyal tesislerinde birden fazla süsleme alternatifi olabiliyor. Bir mekanla anlaşmadan önce size renk ve aksesuar kullanımı konusunda seçenek sunup sunmadıklarını öğrenmelisiniz.

Sivas’ta düğün organizasyonu yapabileceğiniz sosyal tesislerle görüşmeden önce mekanların sayfalarını ziyaret edin. Fotoğraflarını inceleyip hizmetlerine göz attıktan sonra beğendiklerinizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Sosyal Tesisler

Tüm Şehirler Sosyal Tesisler

Sivas Sosyal Tesisler - Sıkça Sorulan Sorular