Sancaktepe Sosyal Tesislerde Düğün

Sancaktepe'de düğün yapabileceğin sosyal tesisler ve öğretmenevleri Düğün.com'da! Firmaları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Motta

Sancaktepe

Motta

Doğanın kalbinde nezih bir atmosferde her özel gününüzü sevdiklerinizle doyasıya eğlenerek kutlayabileceğiniz bir mekan arayışındaysanız; sizi Motto Samandıra Restaurant’a davet ediyoruz. Şıklığı...

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

%50 indirim 25 1
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Sosyal Tesisler
Sancaktepe İstanbul’un anadolu yakasının en önemli ilçelerinden bir tanesi. Gerek popülasyon gerek kentsel olarak hızla gelişiyor. Anadolu Yakası’nda düğün yapmak isteyen çiftlerin ortak tercihi olan Eyüpsultan, Osmangazi, Sarıgazi, Yenidoğan gibi Sancaktepe’nin önemli semtlerinde en kazançlı çiftler düğün için sosyal tesis tercih edenler oluyor. Çünkü sosyal tesislerde hem istediğin kalitede hizmet alabiliyor hem de düğün mekanı için ayırdığınız bütçeni çok zorlamıyorsun. Genelde şehrin en güzel yerlerinde konumlanmış olan sosyal tesislerde düğüne gelecek misafirlerin çoğu zaman ulaşım sıkıntısı yaşamıyorlar. Arabası ile gelen misafirlerin için de otopark bulunuyor. Senin için Sancaktepe’deki en güzel sosyal tesisleri listeledik, içlerinden beğendiklerinin firma profilini inceleyerek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin!