Lamec Hotel Business Gebze
5,0
(13 Yorum)
7. yıl
Gebze

Farklı konseptlerCam salonÖzel nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıBride party

100 - 450 Kişi
95.000
85.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gebze Ener Old Castle Resort Hotel

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Gebze Hilton Garden Inn Kocaeli

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Gebze Delta Life Garden

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Gebze Workinn Hotel

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Gebze Ramada Encore Gebze

50 - 75 Kişi
750 - 1.000 TL

Gebze Holiday Inn Asia Gebze

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gebze Otel Düğünleri

Gebze, Kocaeli’nin hem iş hem de turistik geziler için bolca ziyaretçi alan bir ilçesi. Bu nedenle ilçede birçok otel bulunuyor. Konaklama için geniş bir yelpaze sunan oteller, düğün yapmak isteyen çiftlere de üst düzey hizmetleri ile kapılarını açıyor. Modern olanaklara sahip oteller, güçlü altyapıları ile düğünler için odak noktaları haline geliyor.

Gebze’de düğün yapılacak oteller, Kocaeli’nin diğer ilçelerine göre daha yüksek bir sayıda bulunuyor. İlçenin farklı yerlerine dağılan oteller, kendinize en uygun konumu seçmenize olanak sağlıyor. Sultan Orhan Mahallesi, Gebze düğün otellerinin en yoğun bulunduğu bölge olarak dikkatimizi çekiyor. Mahalledeki otellerin sunduğu davet alanları, 400 konuğa kadar olan düğünlere ev sahipliği yapabiliyor.

Gebze otel düğünü yapmak istiyorsanız ve mavi aşığı çiftlerden biriyseniz sizi Barış veya Şekerpınar mahallelerinde bulunan mekanlara davet ediyoruz. Bu bölgelerdeki oteller, eşsiz konumları sayesinde en güzel deniz manzaralarını düğününüze taşıyor. Aynı zamanda Barış ve Şekerpınar’da bulunan oteller, 1000 konuğa kadar hizmet vererek görkemli düğünlerde yanınızda oluyor.

Gebze otelde düğün yapmak isteyen çiftler için kapalı veya açık alanlar sunabiliyor. Açık hava alternatiflerinde genelde otellerin geniş bahçeleri kullanılıyor. Ayrıca düğününüzü havuz başı yapmak isterseniz de birçok seçeneğiniz var. Havuz başı alanlar genelde Şekerpınar’daki otellerde bulunuyor. Aklınızda 50-100 kişilik butik bir düğün varsa Cumhuriyet ve Sultan Orhan mahallelerindeki otellerden birini tercih edebilirsiniz.

Gebze Düğün Oteli Fiyatları Uygun Mu?

Gebze otelde düğün fiyatlarına baktığımızda kişi başı rakamlarla karşılaşıyoruz. Bu da konuk sayısına göre genel maliyetin değişeceği anlamına geliyor. Butik düğünler hesaplı rakamlarla yapılabiliyor. Görkemli düğünleri ağırlayan otellerin ise kişi başı fiyatları daha düşük tuttuğunu görüyoruz. Bu sayede Gebze otellerindeki kalabalık düğünleriniz için de cebinizi yormanıza gerek kalmıyor.

Düğünlerinizdeki kişi başı fiyatlar, seçeceğiniz servis ve menü türüne de değişiklik gösteriyor. Kokteyl düğünlerde davetlilerinize atıştırmalık tatlar sunuluyor. Bu nedenle kokteyl düğünler her zaman daha uygun fiyatlı oluyor. Yemekli organizasyonlarınız içinse beyaz et seçenekleri, minimum fiyatlı menülerde bulunuyor. Köfte, kebap ve et kavurma gibi kırmızı etli menüler fiyatları arttırabiliyor.

Otellerin hizmet kalitesi ve sundukları paketler de fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; davetiyenizi ve gelin buketinizi mekanların hazırlamasını dilerseniz kenara ayırmanız gereken bütçe artıyor. Aynı zamanda davet alanlarının dekorasyonları da maliyete etki edebiliyor. Tavanlardan sarkan tüller, masalarda altın detaylı vazolar ve suplalar gibi detaylar fiyatları arttırıyor. Bu otellerde erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmanız mümkün oluyor.

Gebze’de her bütçeye göre bir düğün oteli bulabilirsiniz. Eskihisar, Cumhuriyet, ve Osman Yılmaz gibi mahalleler, ilçede en uygun bütçelerle düğün yapabileceğiniz otelleri sunuyor. Şık tasarımlı ve modern yapılı otelleriyle dikkat çeken Sultan Orhan Mahellesi’nde ise fiyatlar artabiliyor. Bununla birlikte Gebze otellerinde düğününüzü hafta içi günlerden birinde yapmak isterseniz daha hesaplı rakamlar sizi bekliyor.

Gebze’de Otel Düğünü Paketleri Nasıl?

Kocaeli otel düğünleri açısından çoğu ile göre daha popüler bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bunda da ilçede bulunan otellerin kapsamlı düğün paketleri etkili oluyor. Kocaeli’nde otel düğünleri için en çok tercih edilen yerlerden biri olan Gebze de en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş paketler oluşturuyor. Orkestra ve DJ gibi çeşitli müzik hizmetleri paketlere dahil ediliyor.

Oteller, davetlilerinizi girişte lokum gibi ikramlıklarla karşılayarak düğününüzü başlatıyor. Masalara konulan kartlar ve karşılama hostesleri sayesinde davetlileriniz yerlerini kolayca bulabiliyor. Gebze’de düğün için otel tuttuğunuzda konaklama hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Balayı süitleri sizin için ayırtılıyor ve avantajlı fiyatlarla hizmetinize sunuluyor. Aynı zamanda davetlileriniz de çoğu otelde indirimli konaklama seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Gebze otelde düğün organizasyonu düzenlediğinizde farklı organizasyonlarınız için de bazı hizmetler sunuyor. Örneğin; kına gecenizi ve düğününüzü aynı gün yapmak Gebze’deki otellerde mümkün oluyor. Çünkü oteller, kına gecesi için gereken ekipman ve aksesuarları sizin için getirtiyor. Düğününüzü uzatmak isterseniz, çoğu otelde after party alanları bulunuyor. Bu sayede geç saatlere kadar eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Gebze’deki oteller, en özel gününüzü hep hatırlamanızı istiyor ve bu yönde fotoğraf ve video çekim ekipleri ile anlaşıyor. Düğününüz yüksek kalite kameralar ile baştan sona kaydediliyor. Aynı zamanda düğün albümü ve dış çekim gibi hizmetler de otellerdeki ekipler tarafından sağlanabiliyor. Dilerseniz birçok otele dışarıdan çekim ekiplerini de getirebilirsiniz.

Gebze’de Otel Düğünü Yapmanın İncelikleri

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri