Oteller Çanakkale

Zileli Hotel

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zileli Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Zileli Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Zileli Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Zileli Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Zileli Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Zileli Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Zileli Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Zileli Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zileli Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Zileli Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zileli Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Zileli Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zileli Hotel düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, nişan, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Zileli Hotel Hakkında

2012 yılında konuklarına kapılanı açan Zileli Hotel Çanakkale’de faaliyet gösteriyor. Kepez’de merkezi bir konumda hizmet veren otelimizde konaklama imkânları sunmakla kalmıyor düğün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz! Üstelik düğün organizasyonlarınızı tasarlamak bizim için büyük önem arz ediyor. Neden mi?

Bir birlikteliğin başlangıcı olan evlilik yeni bir yoldur da aynı zamanda! Çıkacağınız yolda mutluluğunuzu paylaşmak, hayallerinizi gerçekleştirmek ve düğün boyunca yanınızda olmak ayrıcalıktır. Siz de Zileli Hotel’de davetlerinizi tasarladığınız için kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. Çünkü mutlu çiftlerimizi referans alarak hazırlıklar yapıyor, her geçen gün de kendimizi geliştiriyoruz.

Şıklığıyla dikkatinizi çekecek olan düğün salonumuzda özel bir dekorasyon tercih ediyoruz. Beğeninize ve isteklerinize uygun olacak şekilde süslemeler yapıyoruz. Konuklarınız için şık masalar ile karşılama alanı tasarlıyoruz. Gecenin yıldızı gibi hissetmeniz için de gelin yolu, nikâh masası gibi alanları stilize ediyoruz. Bütün davet ve resepsiyonlarınız için farklı konseptler tercih ettiğimizi de belirtmek isteriz! Birlikteliğiniz gibi yalnızca size özel olan detaylara da yer verebiliriz. Ayrıca düğün ve kına gecesi bir arada düzenlemek isterseniz, kına köşenizde salonumuzda yerini alır. Ferah bir salonda düğün organizasyonu tasarlamanın avantajlarından biridir istediğiniz tasarım çalışmayı yapabilmek!

Davet menülerinizi de Türk mutfağından özel lezzetlerle hazırlıyoruz. Üstelik uluslararası lezzetlere de yer verdiğimiz menülerimizden istediklerinizi seçebilmeniz için menü tadımları düzenliyoruz. Damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getirerek yemekli veya kokteyl menüler oluşturuyoruz. Başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek, düğün pastası dâhil geniş bir menü hazırlama şansınız olduğunu unutmayın. Gece boyunca kaliteli vakit geçirmek isterseniz, yanınızdayız!

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün törenlerinizi tasarlamak için Zileli Hotel iletişim formunu doldurabilir ve “Ücretsiz teklif al” butonun tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Boğazken Mah. İbrahim Terzioğlu Cad. No: 7 Kepez/ Çanakkale

 • Haritadaki Konumu

  Zileli Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.