Zileli Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zileli Hotel
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Zileli Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Zileli Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Zileli Hotel Sık Sorulan Sorular

Zileli Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Zileli Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Zileli Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Zileli Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zileli Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zileli Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zileli Hotel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Zileli Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zileli Hotel düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, nişan, bayi toplantısı, baby shower, açılışlar, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Zileli Hotel Hakkında

2012 yılında konuklarına kapılanı açan Zileli Hotel Çanakkale’de faaliyet gösteriyor. Kepez’de merkezi bir konumda hizmet veren otelimizde konaklama imkânları sunmakla kalmıyor düğün organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz! Üstelik düğün organizasyonlarınızı tasarlamak bizim için büyük önem arz ediyor. Neden mi?

Bir birlikteliğin başlangıcı olan evlilik yeni bir yoldur da aynı zamanda! Çıkacağınız yolda mutluluğunuzu paylaşmak, hayallerinizi gerçekleştirmek ve düğün boyunca yanınızda olmak ayrıcalıktır. Siz de Zileli Hotel’de davetlerinizi tasarladığınız için kendinizi ayrıcalıklı ve özel hissedeceksiniz. Çünkü mutlu çiftlerimizi referans alarak hazırlıklar yapıyor, her geçen gün de kendimizi geliştiriyoruz.

Şıklığıyla dikkatinizi çekecek olan düğün salonumuzda özel bir dekorasyon tercih ediyoruz. Beğeninize ve isteklerinize uygun olacak şekilde süslemeler yapıyoruz. Konuklarınız için şık masalar ile karşılama alanı tasarlıyoruz. Gecenin yıldızı gibi hissetmeniz için de gelin yolu, nikâh masası gibi alanları stilize ediyoruz. Bütün davet ve resepsiyonlarınız için farklı konseptler tercih ettiğimizi de belirtmek isteriz! Birlikteliğiniz gibi yalnızca size özel olan detaylara da yer verebiliriz. Ayrıca düğün ve kına gecesi bir arada düzenlemek isterseniz, kına köşenizde salonumuzda yerini alır. Ferah bir salonda düğün organizasyonu tasarlamanın avantajlarından biridir istediğiniz tasarım çalışmayı yapabilmek!

Davet menülerinizi de Türk mutfağından özel lezzetlerle hazırlıyoruz. Üstelik uluslararası lezzetlere de yer verdiğimiz menülerimizden istediklerinizi seçebilmeniz için menü tadımları düzenliyoruz. Damak tadınıza uygun lezzetleri bir araya getirerek yemekli veya kokteyl menüler oluşturuyoruz. Başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek, düğün pastası dâhil geniş bir menü hazırlama şansınız olduğunu unutmayın. Gece boyunca kaliteli vakit geçirmek isterseniz, yanınızdayız!

Söz, nişan, kına gecesi ve düğün törenlerinizi tasarlamak için Zileli Hotel iletişim formunu doldurabilir ve “Ücretsiz teklif al” butonun tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Boğazken Mah. İbrahim Terzioğlu Cad. No: 7 Kepez/ Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Zileli Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.