Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli

E-posta Gönder

  • Gelibolu, Çanakkale.

Kapasite Bilgileri

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli Sık Sorulan Sorular

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğün fiyatları ne kadar?

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli Hakkında

Tarihin eşsiz dokusu ve doğanın tüm güzelliğiyle benzersiz bir düğün töreni tasarlamak isterseniz, Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli’da, Balo Salonumuzun kapılarını konuklarınıza açıyoruz! Lüksün ve konforun en zarif adresleri arasında yer alan 5 yıldızlı otelimizde kusursuz bir geceye ev sahipliği yapmak için hazır olun. Çünkü masalsı bir düğün töreninde alanında uzman ekibimizle hayallerinizi gerçekleştirmek üzereyiz!

Çanakkale’nin en güzel yerlerinden bir tanesi olan Gelibolu’da otelimizin denize yakınlığı ve konumu düğününüz için son derece uygun. Şehir dışından gelen konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanacağı otelimizin salonu, şıklığı ve sadeliğiyle dikkat çekiyor. Dilediğiniz gibi bir gece geçirebilmeniz için sınırlama getirmeden farklı alternatifler sunan banket birimimizle düğün hazırlıklarına başlamadan önce görüşme düzenlemeniz ise, en iyi sonucu almak için önemli. Düğün organizasyon firmasıyla anlaşma yapmaya ne dersiniz? Yalnızca size özel olacak bir gece için harika bir seçim!

Organizasyon sorumlumuz ve anlaşmalı firmanızla çalışmalara başladığımızda; ziyafet düzeninde bir düğün töreni için 220 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Dilerseniz, kokteyl düzeninde davetlere de ev sahipliği yapabiliyor, davetli kapasitesini 250’ye kadar çıkarabiliyoruz. Konsept hazırlıkları, sahne ve ses sistemleri düzenlemeleri tamamlandığında camekan ile çevrili salonumuzda aydınlık, ferah bir atmosfer yaratıyoruz. Her şey hazır, değil mi?

Mutfağımızdan muhteşem kokular da gelmeye başlıyor. Bu arada konuklarınız yavaş yavaş kendileri için ayrılan masalarda yerlerini alıyor ve eğlence başlıyor… Hampton by Hilton Gelibolu’da fark yaratan gecenizi yetenekli aşçılarımız ve mutfak ekibimizin hazırladığı benzersiz lezzetler taçlandırıyor. Yemekli ve kokteyl menüleriniz ile konuklarınıza kelimenin tam anlamıyla bir ziyafet yaşatıyoruz. Müzik eşliğinde düğün töreninizin sonuna geldiğinizde, otelimizde konaklamayı tercih eder misiniz? Balayı süiti veya konuklarınız için oda rezervasyonlarını erkenden yaptırmanız gerektiğini de söylemeden geçmeyelim.

Siz de Gelibolu düğün salonlarından çok daha fazlası için Hampton by Hilton Çanakkale Gallipoli ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz, iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hoca Hamza Mh. Kemal Reis Cd. No:25 Gelibolu, Çanakkale

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.