Oteller Çanakkale

Halil Tuna Otel

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Halil Tuna Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Halil Tuna Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Halil Tuna Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Halil Tuna Otel Sıkça Sorulan Sorular

Halil Tuna Otel düğün fiyatları ne kadar?

Halil Tuna Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Halil Tuna Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Halil Tuna Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Halil Tuna Otel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Halil Tuna Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Halil Tuna Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Halil Tuna Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Halil Tuna Otel düğün dışında mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, parti, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına, bayi toplantısı ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Halil Tuna Otel Hakkında

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden bir tanesi olan Çanakkale’de olmanın ayrıcalığını bir de Halil Tuna Otel’de yaşamaya davetlisiniz! Rüyalarınızdaki gibi bir düğün töreni için havuzbaşında konuklarınızı ağırlıyoruz. Eşsiz bir deneyim yaşayacağınız bu gecede huzurlu olacaksınız. Çünkü bir asır öncesinde dünya tarihinin değiştiği topraklardasınız.

Peki, Halil Tuna Otel Gelibolu’da sizi nasıl bir gece bekliyor? Anlatalım:

Öncelikle, belirtmeliyiz ki her şeyin kusursuz ve tam da istediğiniz gibi bir gece olmasını sağlamak için çalışıyoruz. İşimizi severek yapıyor, daima saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet veriyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışarak aşkınıza yakışır bir düğün töreni tasarlıyoruz. Yemekli veya kokteyl düzeninde davetlerinizde 300 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Şık bir gece tasarlamak için isteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler düzenliyor, davet öncesi gerekli her şeyi temin ediyoruz. Organizasyon firmalarından destek de alarak hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Geniş ve ferah bir alan olana sahip olduğumuz bahçemizde davetli sayısına göre masa düzeni oluşturuyoruz. Sevdikleriniz için şık oturma alanları dekore ediyoruz. Sade süslemeler tercih ettiğimiz bahçemizde, dilerseniz; konseptinize uygun aksesuarlar, sandalye süslemeleri, çiçek ve dekorlara da yer veriyoruz. Ev sahipliğini yaptığımız nişan, kına gecesi ve düğün törenleri için ayrıca; nikâh masası, kına köşesi veya nişan töreni platformu da tasarlıyoruz. Üstelik bu denli detaylı konsept çalışmaları – bile yapmadan, doğanın güzelliği ve yeşilin zarafetiyle geceniz ziyafet için hazır!

Bir de davet menüleri var! Mutfağımızda hazırlanan enfes tatlar, konuklarınıza sunulmadan önce size sunuluyor. Menü tadımları sayesinde davet öncesinde konuklarınıza lezzetli sunumlar yapacağımızdan emin olma şansını yakalıyorsunuz. Türk ve dünya mutfağından özel tatlara yer verdiğimiz yemek listelerinde yöresel tatlar da yer alıyor. Bu geceyi taçlandıran son dokunuş ise müzik oluyor.

Hazır olun, hayalleriniz Halil Tuna Otel’de gerçek olmak üzere. Arzu ederseniz sizin için 12 adet odamızda; balayı odası, gelin damat hazırlık odası, misafir odası rezervasyonları da yapabiliriz.

Halil Tuna Otel fiyatları için de detaylı bilgi alabileceğiniz iletişim hattına veya forma bu sayfa üzerinden erişebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kore Kahramanlar Cad. No: 59 Gelibolu/ Çanakkale

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.