Oteller Çanakkale

Aşkın Art Hotel

Aşkın Art Hotel
  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Aşkın Art Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Aşkın Art Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Aşkın Art Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Aşkın Art Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Aşkın Art Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Aşkın Art Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Aşkın Art Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Aşkın Art Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Aşkın Art Hotel 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Aşkın Art Hotel Hakkında

Bazı yerler sadece turistik gezi için değil, aynı zamanda tarih ve kültürel bağlamda da ziyaret edilmeleri gereken özel noktalardır. Çanakkale, tarihle örülü bu eşsiz bir mekandır ve burayı ziyaret etmek, geçmişteki kahramanları anma ve onların mirasını yaşatma fırsatı sunar. İşte tam da bu atmosferde, sizi evinizin konforunu aratmayacak bir şekilde ağırlamak için hazırız. Çanakkale'nin merkezi konumunda yer alan Aşkın Art Hotel Çanakkale’de düğün mekanları, kına gibi her organizasyonunuzda yanınızda.

Davet Alanları

Yüksek tavanlı ve geniş ferah atmosferiyle öne çıkan bir mekan olarak size özel davetleriniz için mükemmel bir seçenek. Otelimiz, 50 ila 150 kişiye kadar yemekli hizmet ve 50 ila 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunabilme kapasitesine sahip. Havalandırması mükemmel bir şekilde düzenlenmiş olan otelimiz, şehir manzaralı odalarıyla unutulmaz anlarınıza tanıklık edecek bir ortam sunuyor.

Dekorasyon

Aşkın Art Hotel olarak sizin için unutulmaz bir etkinlik düzenlemenizi kolaylaştırmak için buradayız. Organizasyon firmalarıyla işbirliği yaparak hayallerinizdeki dekorasyonu gerçekleştirebiliriz. Size renkli ve canlı bir konsept isterseniz, o konsepti hayata geçirebiliriz. Eğer daha sade ve şık bir atmosfer düşlüyorsanız, istediğiniz minimal tasarımları uygulamak için buradayız. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesinde destek olmak için buradayız.

Rustik ve bohem tarz süslemelerle etkinliğinize kendine özgü bir hava katmamızı isterseniz, bunu da başarabiliriz. Ayrıca, şamdanlarla daha görkemli ve romantik bir ambiyans yaratmak da bizim için bir zevktir. Sizin hayal gücünüzü gerçekleştirmek ve özel anlarınızı sevdiklerinizle birlikte unutulmaz kılmak için buradayız. Dekorasyon ve süsleme konusunda tamamen özgürsünüz.

Hizmetler

Çanakkale'de düğün mekanları arasında konforunuz ve rahatlığınız için, vale hizmetimizle siz ve konuklarınızın araçları güvenle park edilecek. Özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için profesyonel bir fotoğrafçı sağlayabilirsiniz. Size özel olarak hazırlanan ışık, ses ve sahne düzenlemeleri ile etkinliğinizin atmosferini istediğiniz şekilde ayarlayabiliriz. Etkinliğiniz boyunca size özel bir organizasyon sorumlusu ve uzman bir ekiple çalışacaksınız.

Sizin için özel ve kusursuz bir etkinlik düzenlemek için Aşkın Art Hotel olarak yanınızdayız. İster özel bir davet, ister düğün, ister kurumsal bir etkinlik olsun, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz. Sizinle birlikte hayalinizdeki etkinliği tasarlamak ve gerçekleştirmek için sabırsızlanıyoruz. Çanakkale düğün salonlarının aranan ismi Aşkın Art Otel hakkında detaylar için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Ismetpasa Mh. Hasan mevsuf sk no:53

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.