CEMİL USTA

E-posta Gönder

Nikah Sonrası Yemeği

Kategori

Akçaabat, Trabzon

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!


Önerilen Firmalar

Tirvana Restaurant
15

Akçaabat

Tirvana Restaurant

......

CEMİL USTA
7

Akçaabat

CEMİL USTA

......

Balıkçıdede Restaurant
15

Akçaabat

Balıkçıdede Restaurant

......

Hakkında

Özel günlerinizde ve grup yemeklerinizde hizmetinizdeyiz.

Ürünlerimizde üretim sertifikalı % 100 doğal ürünler kullanmaktayız. Köfte ve diğer ürünlerimiz hazırlanırken, kanserojen etki gösteren ekipmanlar, aroma arttırıcı, gıda kimyasalları, soya eti vb. maddeler kullanılmamaktadır. Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Biz personellerimizi seçerken kendi yeteneklerinin yanı sıra Cemilusta markasının araştırma ve geliştirme departmanı tarafından yetiştirilerek en iyi hizmeti sunmak adına saygıyı ve dürüstlüğü de vermekteyiz.

Başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan merkez ofisimiz, bünyesinde bulunan tüm departmanlarıyla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimlerini hem birbirlerine hem de şubelerimizde bulunan diğer takım üyelerine aktarmaktadırlar. İşte tüm bunlara sebep geliştikçe geliştirmeyi de hedefleyen bir marka olmanın gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız.

İletişim

İsmail Haliloğlu

  • Adres: Yaylacık Mh. Düzköy Yolu Kıranmahalle Sk. No: 78 Akçaabat Trabzon

CEMİL USTA Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.