Nikah Sonrası Yemeği Trabzon

CEMİL USTA

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

CEMİL USTA Hakkında

Özel günlerinizde ve grup yemeklerinizde hizmetinizdeyiz.

Ürünlerimizde üretim sertifikalı % 100 doğal ürünler kullanmaktayız. Köfte ve diğer ürünlerimiz hazırlanırken, kanserojen etki gösteren ekipmanlar, aroma arttırıcı, gıda kimyasalları, soya eti vb. maddeler kullanılmamaktadır. Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Biz personellerimizi seçerken kendi yeteneklerinin yanı sıra Cemilusta markasının araştırma ve geliştirme departmanı tarafından yetiştirilerek en iyi hizmeti sunmak adına saygıyı ve dürüstlüğü de vermekteyiz.

Başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan merkez ofisimiz, bünyesinde bulunan tüm departmanlarıyla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimlerini hem birbirlerine hem de şubelerimizde bulunan diğer takım üyelerine aktarmaktadırlar. İşte tüm bunlara sebep geliştikçe geliştirmeyi de hedefleyen bir marka olmanın gururunu yaşamakta ve yaşatmaktayız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Yaylacık Mh. Düzköy Yolu Kıranmahalle Sk. No: 78 Akçaabat Trabzon

  • Haritadaki Konumu

    CEMİL USTA Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.