Lunch Chef Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lunch Chef Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Lunch Chef Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Lunch Chef Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Lunch Chef Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Lunch Chef Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Lunch Chef Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Lunch Chef Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Lunch Chef Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Lunch Chef Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Lunch Chef Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Lunch Chef Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Lunch Chef Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lunch Chef Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Lunch Chef Restaurant Hakkında

Trabzon’da Dünya mutfağından birçok ürünü en kaliteli sunumlarla yeme imkânı şansına sahip olacağınız Lunc Chef Restaurant’ta nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Müşteri memnuniyetini ve güler yüzlü hizmeti ilk sırada tutan işletmemiz, uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerine devam ediyor. Her geçen gün sizlerin beğenisine sunduğumuz farklı lezzetleri kaliteli hizmetimizle birleştiriyoruz.

Sektörde 40 yılı aşkın bir süreyi geçirdikten sonra, deneyim bilgi ve tecrübelerimizi, dünya mutfağında kendini kanıtlamış şeflerimizin menüleriyle birleştirdik ve tüm bunları tek bir çatı altında topladık. Lunchchef markasının oluşma sürecini de öğrendiğinize göre, gelelim size sunduğumuz fırsatlara.

Şık ve nezih bir mekân oluşturabilmek için gerekli olan tüm detayları düşündük. Aksesuarların en kalitelisini kullanırken dekorasyon konusunda da en deneyimli kişilerden yardım aldık. Masa ve sandalyelerimiz, duvarlarımız ve ışıklandırmalarımız ile farkı hissedeceksiniz. Aynı zamanda yüksek tavan ile de konuklarımıza boğuk bir ortamdan uzak tutuyoruz. Kapalı alanımızda özel davetlerinizi düzenleyebileceğiniz gibi açık alanımızı da kullanabiliyorsunuz.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca sizin yanınızda oluyor. Gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Son dakikaya kadar tüm isteklerini yapacak personelimiz gecede hiçbir aksaklık yaşanmaması için ekstra çaba sarfediyor ve Luncchef Restaurant farkını konuklarımıza hissettiriyor.

Mutfak ve yemek konusuna ayrı bir parantez açmak istiyoruz. En kalitelisini ve en iyisini üretebilmek için mutfağımızı birbirinden profesyonel aşçılara emanet ettik. Sürekli temiz, taze ve lezzetli ürünleri misafirlerimize sunmayı bir misyon edindiğimizi hatırlatalım. İtalyan mutfağından kahve, pizza ve makarna menüleri, Fransız mutfağından pasta ve cheesecake menüleri, Amerikan mutfağından hamburger, Steak ve buzlu içecek menüleri, Akdeniz mutfağından salata ve sebze menüleri, Karadeniz mutfağından ise yöresel kahvaltı ve yemek menüleri ile karşınızdayız. Her mutfağın en iyi ürünleri Lunch Chef Trabzon’da bulacaksınız.

Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurduğunuz ve “ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınız taktirde sizi bu fırsatlarla buluşturabiliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    nefsi pulathane no: 75, Atatürk Bulvarı, 61300 Akçaabat/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lunch Chef Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.