Horon Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Horon Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Horon Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Horon Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Horon Restaurant Sık Sorulan Sorular

Horon Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Horon Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Horon Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Horon Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Horon Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Horon Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Horon Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Horon Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Horon Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Horon Restaurant Hakkında

Trabzon’da nikah sonrası yemeği ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar düzenleyebileceğiniz bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise Horon Restaurant Cafe’ye davetlisiniz. Sevdikleriniz ile keyifli bir akşamda yiyeceğiniz yemeğinizden ve hizmetlerimizden memnun kalmanız en büyük amacımız. Bu amaç doğrultusunda da güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Böylece size sadece güzel gecede hoş sohbetinizin tadını çıkarmak kalıyor.

200 ila 300 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Horon Restaurant Trabzon’da lezzetli yemekleri ve sıcakkanlı çalışanlarıyla ün kazanmış bir mekân. Mekânımızı tasarlarken Karadeniz yöresinin geleneksel hikâyelerini ve adetlerini ön planda tutarken bunları modern bir biçimde yansıttık. Restoranımızın ortasında bir gemici dümeni tavana doğru uzanıyor ve Trabzon şehrinin en önemli detaylarından birini yansıtıyor. Beyaz ve krem rengi tonlarını ağırlıkta kullanarak dizayn ettiğimiz masa ve sandalyelerimiz ile birlikte restoranımızda sade bir görünüm elde ettik. Misafirlerinizin her türlü konforu düşünüldüğü için sandalye yerinde tekli ve rahat koltuklar tercih ettik. Mekanımızda haftanın bazı günlerinde sanatçılarımız performans sergiliyor. Eğer yemeğinizi daha sakin bir ortam yerine çok daha eğlenceli bir gecede geçirmek isterseniz sanatçılarımızın sahne aldığı günlerden birini tercih edebilirsiniz. Taze balıklar ve organik besinler kullanarak usta aşçılarımızın ellerinden çıkan leziz yemeklerden oluşan menümüz içinden damak zevkinize en uygun olan yemekleri tercih edebilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak aileniz ve sevdiğiniz dostlarınız ile hep beraber oturmak isterseniz masa düzenimizi bunu göz önünde bulundurarak düzenleyebiliriz.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde düzenleyeceğiniz nikah sonrası yemek organizasyonunuzu Horon Restaurant Cafe’de gerçekleştirmek isterseniz yapmanız gereken çok basit.
Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece fiyat tekliflerimizi size iletebiliriz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sahil Parkı Belediye Karşısı Akçaabat/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Horon Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.