Şahbazoğlu Köfte & Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şahbazoğlu Köfte & Balık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Şahbazoğlu Köfte & Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Şahbazoğlu Köfte & Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şahbazoğlu Köfte & Balık Sık Sorulan Sorular

Şahbazoğlu Köfte & Balık düğün fiyatları ne kadar?

Şahbazoğlu Köfte & Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şahbazoğlu Köfte & Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şahbazoğlu Köfte & Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şahbazoğlu Köfte & Balık 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Şahbazoğlu Köfte & Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şahbazoğlu Köfte & Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Şahbazoğlu Köfte & Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şahbazoğlu Köfte & Balık düğün dışında baby shower, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şahbazoğlu Köfte & Balık Hakkında

Özel günlerinizi şık ve sade bir kutlama ile taçlandırmak istiyorsanız nikah sonrası yemek organizasyonları benzersiz bir alternatif oluyor! Bu konuda Şahbazoğlu Köfte & Balık’ın profesyonel ekibi planlamalarınızı yaparak istekleriniz dahilinde hazırlıkları başlatıyor.


Üstelik 1950'li yılların başından beri hizmet vermekte olan restoranımızda, profesyonel işletmecilik anlayışı ve güler yüzlü hizmet personelleriyle Trabzon'da 1. sınıf restoranlar arasında yer alıyoruz. Özel davetlerinizi ziyafet menülerinde yer alan unutulmaz lezzetler ile taçlandırıyoruz. Ailecek hoş sohbetler edeceğiniz ve mutluluğunuzu paylaşacağınız anları tasarlıyoruz.


Hazırlıklara ilk olarak davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturarak başlıyoruz. Sade ve kendine has tasarımı ile dikkat çeken restoranımızı; beyaz masa örtüleri, deve tüyü rengi sandalyeler ile zarif bir şekilde dekore ediyoruz. Yeni çiftimizin ilk ziyafetinde ekstra süslemeler talep edildiği takdirde de çözüm ortaklarımızdan destek alarak süslemeler gerçekleştirilebiliyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladığımızda masalarımız ziyafetleriniz için hazır hale geliyor!


Mutfağımızda da eş zamanlı olarak hummalı bir çalışma sürdürülüyor. Çiftimizin tercihleri doğrultusunda davet menüleri hazırlanıyor. Elbette menüler Şahbazoğlu Köfte Trabzon menülerinden tercih edilerek hazırlanıyor ve aşçılarımızın özel tarifleri kullanılıyor. Yıllardır değişmeyen tarifler sayesinde lezzet garantisi verdiğimiz menülerimizden seçtiğiniz davet menüleri şık sunumlar ile konuklarınıza servis ediliyor.


Özel gecenizi ve kutlamalarınızı hafif bir müzik ve gecenin sonuna doğru kutlama pastası taçlandırıyor. Tüm detayların düşünüldüğü size özel geceniz, çocukların da tesisimiz bünyesinde bulunan oyun parkında eğlenmesi ile bütün konuklarımız için eğlenceli hale getiriliyor!


Siz de avantajlı fiyatlarımız ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz dahilinde; özel aile yemekleri, iş toplantıları ve nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için Trabzon Şahbazoğlu Köfte salonunu tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.