Sera Gölü Gül Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sera Gölü Gül Tesisleri
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Sera Gölü Gül Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Sera Gölü Gül Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Göl kenarında Kolonsuz salon
Manzara
Göl manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sera Gölü Gül Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

{Sera Gölü Gül Tesisleri} düğün fiyatları ne kadar?

Sera Gölü Gül Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sera Gölü Gül Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Sera Gölü Gül Tesisleri} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sera Gölü Gül Tesisleri 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


{Sera Gölü Gül Tesisleri} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sera Gölü Gül Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


{Sera Gölü Gül Tesisleri} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sera Gölü Gül Tesisleri düğün dışında kına, parti, piknik, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sera Gölü Gül Tesisleri Hakkında

Mutlu bir geleceğe EVET dediğiniz özel gününüzde, nikah sonrası aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yapacağınız yemek organizasyonlarınız için sizi Sera Gölü Gül Tesisleri Akçaabat Trabzon’a bekliyoruz. Karadeniz’in doğal güzelliği olan Sera Gölü’nde yöresel lezzetlerimizi tadarken bu özel gününüzün tadını çıkarın istiyoruz.

Biz yenilikçi yapımız ile nikah sonrası aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir gün için hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. 200 Kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz için kalabalık gelmeniz durumunda bize önceden haber vermeniz yeterli. Mevsim koşullarına göre açık ya da kapalı alanımızda misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Masalarımızı kişi kapasitenize göre yerleştiriyoruz. Her işini titizlikle yapan çalışanlarımızla misafirlerimizin her isteğini anında yerine getiriyoruz. Üstelik canlı müzik hizmeti de sağlıyoruz. Tadına doyum olmaz yemeklerimizi yerken bir yandan da eğlencenin doruklarına çıkacaksınız.

Nikah sonrası organizasyonlarınızda hazırladığımız yöresel yemeklerimizle konuklarımızı ağırlıyoruz. Mercimek, ezogelin ve domates olmak üzere 3 çeşit çorbamız bulunuyor. Ana yemeklerimizden bahsetmemiz gerekirse; güveç, tac kavurma, Akçaabat köfte, levrek buğulama, tavuk şiş ve ızgara alabalık gibi daha birçok lezzeti sizinle buluşturuyoruz. Misafirlerinizle birlikte dilediğinizi seçip hızlı servisimizden yararlanabilirsiniz.

Saydığımız bu lezzetlerin yanında ev yemeklerimizi de tercih edebilirsiniz. Meze çeşitliliğimiz de oldukça fazla Akdeniz lezzetlerini tek çatı altında toplayarak sizi farklı çeşitli mezelerle karşılıyoruz. Yeşilliklerimizi günlük olarak temin ediyoruz ve titizlikle hazırlıyoruz.

Nikah sonrası yemekleriniz dışında toplantılarınızda, şirket yemeklerinizde ve tercih ettiğiniz her türlü toplu yemek organizasyonlarınızda size hizmet vermeye hazırız diyoruz ve tadına doyum olmaz lezzetlerimizle, nikah sonrası aile yemeğinizde size ev sahipliği yapmak çok istiyoruz. Siz de daha fazla bilgi edinmek ve nikah sonrası yemek fiyatlarımız için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Sera Gölü, 61310 Akçaabat/Trabzon

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sera Gölü Gül Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.