Kulüpler/Davet Alanları Yalova

Amadeus Motel & Havuz

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Amadeus Motel & Havuz Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Amadeus Motel & Havuz Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Amadeus Motel & Havuz Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Amadeus Motel & Havuz Sıkça Sorulan Sorular

Amadeus Motel & Havuz düğün fiyatları ne kadar?

Amadeus Motel & Havuz düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Amadeus Motel & Havuz düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Amadeus Motel & Havuz kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Amadeus Motel & Havuz 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Amadeus Motel & Havuz düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Amadeus Motel & Havuz düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Amadeus Motel & Havuz düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Amadeus Motel & Havuz düğün dışında kurumsal etkinlikler, parti, kına, mezuniyet törenleri, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Amadeus Motel & Havuz Hakkında

Düğüne giden yolda birçok adım var. Tüm organizasyonlar için mekân arayışındaysanız çok yoruluyor, ideal mekânı bulmak için zamanınızı harcıyorsunuz. Eğer Yalova’daysanız arayışınıza son verebiliriz. Hem kına hem de düğün mekânınız için bizi tercih edebilirsiniz. Üstelik nişan mekânınızda olabiliriz.

Amadeus Motel Çınarcık/Yalova adresinde sizi ve değerli misafirlerinizi bekliyoruz. Peki, neler sağlıyoruz?

-Havuz başında yer alan alanımızı düzenliyoruz. Düğünlerinizi burada gerçekleştiriyor, istediğiniz masa ve sandalyeleri havuzun etrafına konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye giydirmeleri, nikâh masası süsleme, gelin yolu için organizasyon firmasından destek alabilirsiniz. Böylece düğününüz istediğiniz konseptte olur!

-Düğünlerinizi yemekli olarak gerçekleştiriyoruz. Davet menülerinizi beraber belirliyor, yemek listesi için önceden sizinle buluşarak menü tadımı gerçekleştiriyoruz. Ana yemek, ara sıcak, mezeler ve birçok yemeği özenle hazırlıyor, kaliteli ürünler kullanıyoruz. Üstelik yemekleri hijyen ve gıda standartlarına uygun mutfağımızda hazırlıyoruz.

-Beraber çalıştığımız fotoğraf sanatçısı ve orkestra bulunuyor. Eğer farklı sanatçılarla çalışmak isterseniz de güvendiğiniz firmayla anlaşabilirsiniz.

-Konaklama hizmeti de sağlıyoruz. İster davetlilerinizle birlikte düğün öncesinde hazırlanmak isterseniz de düğün sonrasında dinlenmek için bizi tercih edebilirsiniz. 30 odamızdan size en uygun olanı seçebilirsiniz. 70 kişiye kadar kişiye aynı anda konaklama sağlayabiliriz.

-Kolay ulaşım imkânı da sağlıyoruz. Yalova merkeze 15 dakikalık mesafede olan otelimize kendi aracınızla ulaşım sağlamak isterseniz park sorunu yaşamayacak, otopark hizmetimizden de yararlanabileceksiniz. Bazen şehir stresinden uzaklaşmak bazen de özel gün gerçekleştirmek için bizi tercih edeceksiniz. Biz hep kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Tabii ki sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. İstediğiniz ekstra hizmetler varsa da önceden dile getirebilirsiniz. Biz de ekibimizle beraber hayal ettiğiniz geceyi tasarlayabiliriz. Eğer siz de sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz sayfanın üst kısmında yer alan Amadeus Motel Çınarcık iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz olarak bizimle paylaştıktan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Cumhuriyet Mahallesi, 77340 Koru Belediyesi/Çınarcık/Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Amadeus Motel & Havuz Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.