Kulüpler/Davet Alanları Yalova

Limak Thermal Boutique Hotel

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Limak Thermal Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Limak Thermal Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Limak Thermal Boutique Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Havuz başı Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Limak Thermal Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Limak Thermal Boutique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Limak Thermal Boutique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Limak Thermal Boutique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Limak Thermal Boutique Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Limak Thermal Boutique Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Limak Thermal Boutique Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Limak Thermal Boutique Hotel düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Limak Thermal Boutique Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Limak Thermal Boutique Hotel düğün dışında parti, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, mezuniyet törenleri, nişan, bayi toplantısı, baby shower ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Limak Thermal Boutique Hotel Hakkında

Tarihe şahitlik etmiş Limak Thermal Boutique Hotel şimdi de aşkınıza şahitlik etmek üzere hazırlanıyor! Uzun yıllar ayakta kalmış olan otelimiz ve düğün organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi aktarmak isteriz. Merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz…

Restorasyonu 300 kişilik uzman bir ekip ile çalışılarak gerçekleştirilen otelimizde her oda için ayrı ayrı kalemkarlar ve hattatlar hünerlerini sergilemiştir. Kurulduğu dönemde, ilk misafiri Atatürk olan otelimizde toplamda 48 oda bulunmaktadır. Oda numaraları ise 1881 ile başlayarak 1938’e kadar devam etmektedir. 1938 numaralı bir oda yerine sonsuz sembolü ile temsil edilen bir oda düzenlenmiş ve Mustafa Kemal’in ölümsüzlüğü sembolize edilmiştir!

Limak Thermal Boutique Hotel düğün hazırlıklarına başlamadan önce Atatürk’ün kahve içtiği anda çekilmiş meşhur fotoğrafının olduğu özel köşemizde görüşmeler düzenleyerek Türk kahvesi ikram ediyoruz. Yaptığımız görüşmelerde aldığımız kararlar ışığında hazırlıklarımıza başlıyoruz.

İlk olarak davet alanını belirliyoruz. Yemekli düzende 250 kişiye kadar davetlilerinizi ağırlayabiliyoruz. Havuzbaşında, balo salonu, teras veya bahçemizde davetli sayınıza göre düzenlemeler yapıyoruz. Davet alanlarında beyaz ağırlıklı olarak süslemeler yapıyoruz. Şıklığı ile dikkat çekecek ve çok konuşulacak bir düğün organizasyonu tasarlıyoruz. Bu yüzden zarif şamdanlar, şık aksesuarlar, suplalar ve servis takımları ile bezenmiş sofralar kuruyoruz. Işıl ışıl bir gecede mavi ile yeşilin kucaklaştığı noktada ya da görkemli bir salonda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Davet menüleriniz mi? Elbette Limak Thermal Boutique Hotel mutfağında hazırlanıyor! Profesyonel ekibimiz ve usta şeflerimiz tarafından birbirinde farklı tatlar bir araya getiriliyor ve eşsiz tatlar ortaya çıkarılıyor. Özel sunumlar ile ikram ettiğimiz menülerinizi belirlemek için de tadımlar gerçekleştiriyoruz. Damak tadınıza uygun ana yemek ve pasta tercih etmenize önem veriyoruz.

Her detayı ile özel olarak tasarlanmış düğün gecenizde kendinizi prenses gibi hissetmenizi sağlıyoruz… Siz de Limak Thermal Boutique Hotel ayrıcalıkları ile Yalova düğün organizasyonları ile fark yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya form aracılığı ile bizimle irtibata geçmek.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Gökçedere Mah. Sıcak Su Cad. Termal/ Yalova

 • Haritadaki Konumu

  Limak Thermal Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.