Samsun Kulüpler ve Davet Alanları

Samsun kulüp ve davet alanlarını evlenecek çiftler için listeledik! Davet mekanlarının vale hizmetinden menülerine kadar detaylarını incele, fotoğraflarına bak, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Davet Mekanları ve Kulüplerde Düğün Organizasyonu Fikirleri

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için öncelikle düğün organizasyonunuzla alakalı bazı detayları belirlemeniz gerekiyor. Düğününüzün olacağı mevsim, davetli sayınız, düğün mekanınız, konseptiniz ve temanız bunlardan sadece bazıları... Eğer yaz düğünü planlıyorsanız kır düğünü sizin için hoş bir alternatif olabilir. Hoş bir kır bahçesinde, renkli bir tema belirleyebilir ve doğada olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Kokteyl prolonge seçeneği ile zengin bir açık büfe standı kurdurarak da yemek seçimini davetlilerinizin damak zevkine bırakabilirsiniz. Kış düğünü içinse camekanla kaplı bir davet mekanıyla anlaşarak, yine doğadan kopmayacağınız güzel bir düğün organize edebilirsiniz. Dilerseniz konsept belirlemek için de mevsimlerden faydalanabilirsiniz. Kar teması konseptinize oldukça yakışacaktır. Masa süslemeleriniz için gümüş şamdanlar kullanabilir, misafirlerinize kar taneli nikah şekerleri ikram edebilirsiniz. İlk dansınızda piste yapay kar yağdırmanız da oldukça hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Eğer düğün yerine nikah sonrası organizasyon yapmak istiyorsanız, nikah kokteyli yapacağınız davet mekanlarına yönelebilirsiniz. Çiçek süslemeleri ile mekanı hareketlendirebilir, bistro masa süslemeleri için de balık fanuslarını düşünebilirsiniz. Yaz ayları için havuz başı nikah kokteyli planlanabilir. Mekan süslemesi için balonlar, mumlar, çiçekler ve şamdanları kullanabilirsiniz. Rose renklerde bir düğün teması belirleyerek zengin bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Nişan İçin Nasıl Mekanlar Tercih Edilebilir?

Nişan organizasyonunu dışarıda yapmak isteyen çiftler nişan yemeği verebilecekleri mekanlara yönelebilirler. Aile arasında yapılacak törenin ardından sade bir kutlama yemeği ile her iki tarafın bağları güçlenebilir. Eğer hareketli bir kutlama yapmak istiyorsanız, müzikli eğlence mekanlarına yönelebilirsiniz.

Samsun’daki kokteyl mekanları ile nişan, nikah ya da düğün organizasyonlarınızı hayalinizdeki gibi planlayabilirsiniz. Mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları

Samsun Kulüpler/davet Alanları - Sıkça Sorulan Sorular