İlkadım Yeni Gar Restaurant

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Alaçam Samsun Şehir Kulübü

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Canik Suada

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

İlkadım Samsun Yelken Kulübü

100 - 625 Kişi
750 - 1.000 TL

Ayvacık Legend Atmaca Otel Ayvacık

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Ondokuzmayıs Engiz Aquapark

2.000 – 3.000 TL

Atakum Marina Düğün Salonu Ve Eğlence Merkezi

100 - 875 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Davet Mekanları ve Kulüplerde Düğün Organizasyonu Fikirleri

Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için öncelikle düğün organizasyonunuzla alakalı bazı detayları belirlemeniz gerekiyor. Düğününüzün olacağı mevsim, davetli sayınız, düğün mekanınız, konseptiniz ve temanız bunlardan sadece bazıları... Eğer yaz düğünü planlıyorsanız kır düğünü sizin için hoş bir alternatif olabilir. Hoş bir kır bahçesinde, renkli bir tema belirleyebilir ve doğada olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Kokteyl prolonge seçeneği ile zengin bir açık büfe standı kurdurarak da yemek seçimini davetlilerinizin damak zevkine bırakabilirsiniz. Kış düğünü içinse camekanla kaplı bir davet mekanıyla anlaşarak, yine doğadan kopmayacağınız güzel bir düğün organize edebilirsiniz. Dilerseniz konsept belirlemek için de mevsimlerden faydalanabilirsiniz. Kar teması konseptinize oldukça yakışacaktır. Masa süslemeleriniz için gümüş şamdanlar kullanabilir, misafirlerinize kar taneli nikah şekerleri ikram edebilirsiniz. İlk dansınızda piste yapay kar yağdırmanız da oldukça hoş bir görüntü sağlayacaktır.

Eğer düğün yerine nikah sonrası organizasyon yapmak istiyorsanız, nikah kokteyli yapacağınız davet mekanlarına yönelebilirsiniz. Çiçek süslemeleri ile mekanı hareketlendirebilir, bistro masa süslemeleri için de balık fanuslarını düşünebilirsiniz. Yaz ayları için havuz başı nikah kokteyli planlanabilir. Mekan süslemesi için balonlar, mumlar, çiçekler ve şamdanları kullanabilirsiniz. Rose renklerde bir düğün teması belirleyerek zengin bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Nişan İçin Nasıl Mekanlar Tercih Edilebilir?

Nişan organizasyonunu dışarıda yapmak isteyen çiftler nişan yemeği verebilecekleri mekanlara yönelebilirler. Aile arasında yapılacak törenin ardından sade bir kutlama yemeği ile her iki tarafın bağları güçlenebilir. Eğer hareketli bir kutlama yapmak istiyorsanız, müzikli eğlence mekanlarına yönelebilirsiniz.

Samsun’daki kokteyl mekanları ile nişan, nikah ya da düğün organizasyonlarınızı hayalinizdeki gibi planlayabilirsiniz. Mekanlardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi unutmayın!

Tüm İlçeler Kulüp ve Davet Alanları

Tüm Şehirler Kulüp ve Davet Alanları