KG Ziyafet Salonu*

KG Ziyafet Salonu
Toplum olarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamaktan ayrı bir keyif almaktayız. Hayatınızın belli dönemlerinde dost ve akrabalarınız ile önemli günleri kutlamak için bir araya gelmektesiniz. KG Ziyafet olarak geniş, ferah ve kaliteli salonlarımız, kusursuz organizasyonlarımız ile konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamaktayız.

Ankara Keçiören’de 10 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Düğün, nişan, sünnet, kına geceleri, toplantı ve seminerler, sizin isteğinize göre yemekli ya da yemeksiz olarak organize edilmektedir. Üç salonumuzda dilerseniz ayrı ayrı, dilerseniz çok kalabalık misafirleriniz için bütün olarak da hizmet veriyoruz. KG Ziyafet salonlarımızda güler yüzlü personellerimiz konuklarınızı en güzel şekilde ağırlamaktadır. Salonlarımızda her zaman kaliteli ürün ve kaliteli hizmet prensibi ile çalışılmaktadır. Müşterilerimiz bunu bilincinde olan kişiler olmakla beraber her türlü toplantılarında ilk tercihlerini KG Ziyafet salonlarımızdan yana kullanmaktadır. Yaptığımız organizasyonlarda hiçbir aksaklığa meydan verilmemektedir. Ankara Keçiören’de yıllardır hizmet veren KG Ziyafet salonlarımızın müşteri potansiyeli her zaman en üst seviyelerdedir. Her türlü eğlencelerinizde konuklarınızı ferah ortamlarda en güzel şekilde ağırlamak isterseniz mutlaka salonlarımızı görmelisiniz.

KG Ziyafet salonlarımızda konuklarınıza hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşatabilirsiniz. Sizi ve konuklarınızı KG Ziyafet salonlarımızda en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyarız. Sizlere çok uygun fiyatlarla sunduğumuz bu hizmetlerimizden yararlanmak için öncelikle işletmemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. KG Ziyafet olarak hizmetlerimizden memnun kalacak, konuklarınızı ağırlamak için farklı bir mekan aramaya ihtiyaç duymayacaksınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
CE celal Düğün Tarihi: 02/08/2015

lokasyon olarak yakın ve merkezi biryer olduğu için tercih ettik mekanı. genel anlamda diğer salonlar yemekliydi n-biz ikramlı bir organizasyon düşündüğümüz için bu mekan bizim için idealdi. ikramlar güzel sunumları iyiydi. yetkili ve çalışanlar iyiydi. 500 kişilik organizasyonumuzda salon ferah pist genişti. ışıklandırma havalandırma sistemleri güzeldi.mekan temiz bir mekandı.orkestrasından da memnun kaldık ayrıca tavsiye edeceğim bir mekan teşekkürler

EM Emre Düğün Tarihi: 01/08/2015

400 kişilik ikramlı organizasyonumuzda herşey cok ıyıydı. ikramların sunumu kalıtesi güzeldi.mekan olarak ferah geniş ve pist genişliği uygundu. ses müzik kalite sistemi iyiydi. memnun kaldık. tavsiye ederiz.

DU Duygu Düğün Tarihi: 05/09/2014

Biz düğün salonundan gayet memnun kaldık. Masaların arası genişti, süsler tam istediğimiz gibi düzenlenmişti çok kalabalık olmasına rağmen hiç bir sorun yaşamadık havalandırma sistemi mükemmeldi. Yetkililer rahat etmemiz için ellerinden geleni yaptılar düğün boyunca hiç bir işle ilgilenmek zorunda kalmadık. Herkese tavsiye ederiz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
KG Ziyafet Salonu ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için KG Ziyafet Salonu hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap