Ümraniye Kır Düğünü Mekanları

Kır düğünü mekanı arıyorsan Ümraniye kır bahçeleri Düğün.com'da! Hayalindeki yaz düğünü için mekanları keşfet ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

5 Firma Listeleniyor

Ümraniye

Rüzgar Gülü Kır Bahçesi

Siz Aradığınız Eşi Buldunuz. Bizde Çıktığınız Bu Yolda Unutulmaz Anlara Eşlik Etmek İsteriz. Sizin Hayallerinizdeki Düğünü Ufak Dokunuşlarla Güzelleştirmek İstiyoruz. Gelin Birlikte En Güzeline İmza..

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

300-400

Yemekli Kapasite

44 1 8

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Ümraniye, İstanbul’un anadolu yakasında kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin en gözde ilçelerinden bir tanesi. İlçenin sahip olduğu doğal parklar ve doğal güzellikler sayesinde kır düğünü için en uygun ortam kendiliğinden yaratılmış olur. Eğer düğün günün kesinse ve sen de düğün günündeki hava durumuna baktıysan ve hazırlıklarını ona göre yaptıysan artık geriye sadece düğün mekanını seçmek kalıyor. Her ne kadar çok fazla seçeneğin olsa da kır düğünü hassas bir konudur ve ince eleyip sık dokuman gerekir. Kır düğünü yapmak istiyorsan daha rahat gelinlik ve damatlık seçimi yapman ve hava durumuna ve yağış durumuna göre kendini hazırlaman gerekir. Her şey hazırsa burada senin için listelediğimiz Üsküdar kır düğünü mekanlarından sana en uygun olanı bulup fiyat teklifi alabilirsin!