Sultanbeyli Kır Düğünü Mekanları

Düğününü doğayla iç içe yapmak istiyorsan Sultanbeyli'nin en güzel kır bahçelerini keşfet, hayalindeki kır düğünü mekanını kolayca bul!

1 firma

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

Sultangazi

Salon Venedik / Cebeci Şehir Parkı

En mutlu gününüzü kusursuz bir organizasyona dönüştürmeye aday bir düğün salonuyla tanıştırmak istiyoruz sizleri. Salon Venedik Cebeci Şehir Parkı, açık ve kapalı alanları, havuz başı kafeteryası,...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

%25 60 2 60
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Sultanbeyli İstanbul’un anadolu yakasında yer alır, güneybatıda Kartal, doğuda Pendik, kuzeybatıda Sancaktepe ilçeleriyle komşudur. Sultanbeyli’nin tarihi geçmişi çok eski dönemlere dayanmaktadır. Roma ve Bizans için önemli bir yerleşim yeri olmuştur. Bu sebeptendir ki ilçede bir çok tarihi yapı hala korunmaktadır. Abdurrahmangazi, Ahmet Yesevi, Battalgazi, Fatih, Hamidiye, Mecidiye ve Mimar Sinan önemli mahallelerinden bazılarıdır. Eğer Sultanbeyli’de kır düğünü yapmak istiyorsanız bir çok seçeneğiniz mevcut. Biz senin için Sultanbeyli’deki tüm kır düğünü mekanlarını bulup listeledik. Şimdi liste içinden beğendiğin kır düğünü mekanlarına göz atarak fotoğraflarını inceleyebilir ve daha önce o mekanlarda kır düğünü yapmış çiftlerin yorumlarını okuyabilirsin. Eğer her şey sana uygun ise firmadan ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.