Şişli Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Hayalindeki kır düğünü için tercih edebileceğin Şişli kır bahçeleri Düğün.com'da! Mekanları incele ve beğendiklerinden ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Taksim Garden

Şişli

Taksim Garden

İstanbul’un göbeğinde, Avrupa Yakası’nın en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Taksim’de hayallerinizin bile üstünde olan bir kır düğününe sahip olmak isterseniz Taksim Garden tam da aradığınız..

28 yorum

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%15 indirim 94 6 28 5
İncele
Tatavla Garden

Şişli

Tatavla Garden

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Kurtuluş adresinde Tatavla Garden Düğün Salonu olarak hizmet veriyoruz. Kapalı ve açık alan olmak üzere 2 farklı salona sahibiz. Kapalı alanımızda 300...

10 yorum

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

50 10 2
İncele

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Kır Düğünü Mekanları
Avrupa Yakası’nda kır düğünü yapmak isteyenler her ne kadar Sarıyer gibi nispeten daha kırsal bölgeleri tercih etseler de aslında şehrin göbeğinde de kır düğünü yapabileceğin çok güzel düğün mekanları var. Eğer düğününü Şişli gibi daha merkezi bir yerde yapmak istersen hem alternatiflerin daha fazla olacak hem de misafirlerin ulaşımla ilgili bir problem yaşamamış olacak. Tüm bu özelliklerin yanında bir de tabii ki mekan ücretleri rekabetten dolayı çok daha uygun olacaktır. Eğer Şişli’de kır düğünü yapmaya karar verdiysen Mecidiyeköy, Harbiye, Teşvikiye, Ayazağa gibi nezih semtlerdeki kır düğünü mekanlarına bir göz atmanı öneririz. İsteklerine uygun bir kır düğünü mekanı bulduğunda ise tek yapman gereken fiyat teklifi almak!