Çekmeköy Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Çekmeköy'de kır düğünü yapacaksan ve henüz mekan seçimini yapmadıysan bu liste senin için. Beğendiğin firmalardan ücretsiz fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Artemis Garden

Çekmeköy

Artemis Garden

Çekmeköy’de hizmet veren Artemis Garden hayalinizdeki kır düğünü için sizi bekliyor! Haydi, gelin birlikte tasarlayacağımız gece için görüşmeler düzenleyerek hazırlıklara başlayalım. Görüşmelerde...

6 yorum

1.000-2.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

33 10 6
İncele
Esnek sözleşme Sophia Garden

Çekmeköy

Sophia Garden

Yeşilin her tonunu içinde barındıran, binlerce dönümlük tarihi meşe ve çam ormanlarının içerisinde, taze ve yemyeşil çimlerin üzerinde, en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmek ister...

22 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%20 indirim 75 22 5
İncele
Esnek sözleşme Sakin Bahçe

Çekmeköy

Sakin Bahçe

Huzurun adresi Sakin Bahçe’de muhteşem bir kır düğünü yapmak ister misiniz? Hayallerinizdeki kır düğünü artık çok uzakta değil. Sayfayı kapatmadıysanız ve hala bu yazıyı okuyorsanız “Evet” dediğinizi.

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

16
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
Düğün mekanı seçimin hem düğün bütçeni hem de düğün temanı şekillendireceği için vermen gereken oldukça önemli bir karar. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsan doğal güzelliklerin bir düğün mekanında en doğru biçimde kullanıldığı bir yerden yana karar vermen en doğrusu olacaktır. Yani davet alanı hem düğün için yeterli donanıma sahip olmalı hem de doğal güzellik açısından bir kır düğünü mekanından bekleneni vermeli. İstanbul, Anadolu Yakası ilçelerinden biri olan Çekmeköy bu tarz mekanlar açısından oldukça zengin. Ömerli, Taşdelen ve Alemdağ semtlerinde bulunan mekanları inceleyerek ve fotoğraflarına göz atarak hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebileceğin ne kadar çok mekan olduğunu görebilirsin. Karar vermene yardımcı olması için işletmelerle iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsin.