Sakin Bahçe

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sakin Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sakin Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sakin Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sakin Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Sakin Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Sakin Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sakin Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Sakin Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sakin Bahçe 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sakin Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sakin Bahçe düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Sakin Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sakin Bahçe düğün dışında bayi toplantısı, kına, açılışlar, baby shower, doğum günü, sünnet düğünü, nişan, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sakin Bahçe Hakkında

Huzurun adresi Sakin Bahçe’de muhteşem bir kır düğünü yapmak ister misiniz? Hayallerinizdeki kır düğünü artık çok uzakta değil. Sayfayı kapatmadıysanız ve hala bu yazıyı okuyorsanız “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde size sağladığımız olanaklardan ve size yararlanabileceğiniz imkânlardan, fırsatlardan bahsedelim;

Huzurlu ve doğayla iç içe olacağınız bir bahçede hayallerinizdeki kır düğününü gerçekleştireceksiniz. Orman, çim alanlarımız, ağaçlar ve çiçekler ile yeşile doyacaksınız. Kır düğünün olmazsa olmaz renkleri yeşil ve beyaz tonlarını mümkün olduğunca kullanmaya çalışıyoruz.
Sahil Bahçe Çekmeköy, İstanbul’da aktif hizmetini sürdürmekte.

Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanımız kır düğününüz için çok uygun olan bahçemizden oluşuyor. Düğününüz için dizayn edeceğimiz bölgede geniş bir pist bulunuyor. Gelin ve damadın masasını çimlerin üstüne koyuyoruz. Kır düğününü tam anlamıyla yaşatmaya çalıştığımız bahçemizde hayallerinizi gerçeğe dönüştüreceğiz.

Çim alanımızda hem sevdikleriniz hem de çocuklarınız rahat edecekler. Rahatça oynayıp koşturabilecekler, onlar için sıkıcı olan düğün organizasyonlarından ilk defa zevk alacaklar.

Şehrin gürültüsünden ve telaşından uzaklaşıp, temiz orman havası alacağınız bahçemizin özel otoparkı bulunuyor. Kişisel araçlarınızla gelmeyi düşünürseniz rahatlıkla park edebilirsiniz.

Tertemiz orman havasına sahip Sakin Bahçe’de kır düğünü dışında nişan, nikah, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları gibi birçok organizasyona da ev sahipliği yapmaktayız. Tecrübeli yönetim kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz ile bizi tercih etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Yemekli ve yemeksiz olmak üzere kır düğünü seçeneklerimiz bulunuyor. Bahçemizde aynı zamanda kahvaltı ve et mangal hizmetleri de verdiğimiz için yemekli düğünleri hakkını vererek yaptığımıza emin olabilirsiniz. Usta aşçılarımız, lezzetli tabakları konuklarımıza sunuyor. Tadı damağınızda kalacak yemeklerimizi bir daha tatmak için kır düğünü yapmanıza gerek yok. Kahvaltı ve mangal için ailenizle gelip güzel bir gün geçirebiliyorsunuz.

Bu imkânlardan faydalanmak ve Sakin Bahçe fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Cad. Reşadiye Cad. No: 157 / Çekmeköy/İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sakin Bahçe Yol Haritası

Sakin Bahçe Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Özlem & Ali

Düğün Tarihi: 26.06.2021Nişan organizasyonumu yaptım.. herşey istediğimden daha güzel oldu. Çalışan emek veren herkese çok teşekkürler. Çok güzel bir nişan oldu.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.